zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Rędziny
Ponad 280 tys. zł na nagrody dla urzędników w 2022 roku? Wójt nie chce udostępnić tej informacji!
31 marca 2023 r. | 12:15
10

Ponad 280 000 zł miał przekazać Wójt Paweł Militowski na nagrody dla urzędników w 2022 roku. Tylko jedna z urzędniczek miała otrzymać ponad 30 000 zł - takie informacje trafiły na skrzynkę redakcyjną. Próbowałem to sprawdzić, jednak wójt nie chciał udostępnić tej informacji. Zasłania się tym, że nie są to informacje proste, a wyciągnięcie ich zajmie 40 godzin pracy, bowiem urząd nie używa do księgowości programów komputerowych!

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Ponad 280 tys. zł na nagrody dla urzędników w 2022 roku? Wójt nie chce udostępnić tej informacji!”

 1. Magda S pisze:

  Rudy to wie co robi. Wszystko ma przemyślane. To prawie jak SB lub UB

  14
 2. Jaroń K pisze:

  pawełek kupi wszystko i wszystkich za nasze pieniądze cwany lissss

  16
 3. Jaroń K pisze:

  Tu zatrudni kogoś z rodziny tu coś obieca a tu da nagrodę i wie co robi. Chytry rudy lisek

  14
 4. realista pisze:

  Mylisz się Jaroniu K.
  Nie wszyscy dają się skusić chytremu rudemu liskowi.
  Są w tej gminie jeszcze ludzie z honorem.
  Polowanie na liski już niedługo.
  Metody i wysokość apanaży ujrzy światło dzienne.

  14
 5. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  ciekawi nas za co urzędniczki otrzymują tak wysokie nagrody czy za pracę
  czy za rozkładanie ,….

  14
 6. mieszkaniec pisze:

  Niech ten człowiek, którego nazywają wójtem przeczyta dyrektywę Unii Europejskiej n/t informacji o jawności wynagrodzeń pracowników, nie tylko tych, którzy biorą publiczne pieniądze ale wszystkich. Skoro nie zna się na ustawie niech opuści stanowisko. Boi sie pokazać swoje rozdawnictwo naszych pieniędzy. Wyborcom należy podnieść podatki i opłaty za wywóz śmieci żeby dać swoim kochankom sowit premie i nagrody. On powinien za to odpowiedzieć karnie należy zgłosić przestępstwo do prokuratury.

  12
 7. Wyborca pisze:

  A ty zapierdal.. za miskę ryżu!

  12
  1
 8. Cwaniak z Kościelca pisze:

  Słuchajcie no ludzie. A kto wybrał Militowskiego na wójta. A kto wył z zachwytu tuż po ogłoszeniu wyników. Kto potępiał poprzednika. Teraz płacz i zgrzytanie zębów. Wam to się po prostu należało !!! Za głupotę trzeba słono płacić. !!!
  Zrobić bilans zysków i strat , a potem na kolana i przemieszczać się procesyjnie w stronę ulicy św. Jana Pawła II w Kościelcu. Błagać o przebaczenie, błagać o powrót i przywrócenie normalności w Gminie !!!

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *