zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100064089061038
Ponad 11 tys. osób głosowało na Mariusza Spiechowicza
19 października 2023 r. | 11:35
14

Nie udało się żadnemu mieszkańcowi gminy Rędziny dostać do Sejmu i Senatu RP. Najwięcej głosów otrzymał kandydat na senatora, Mariusz Spiechowicz. Na Spiechowicza w naszym okręgu głosowało 11 608.

Senatorem został jednak kandydat partyjny, Ryszard Majer z Prawa i Sprawiedliwości.

W wyborach do sejmu, Adam Jaruga z Trzeciej Drogi uzyskał 1548 głosów i również nie miał szans, by znaleźć się wśród posłów elektów. Posłami zostali: Izabela Leszczyna, Andrzej Szewiński, Przemysław Witek, Lidia Burzyńska, Szymon Giżyński, Andrzej Gawron i Henryk Kiepura.

Spiechowicz oraz Jaruga to potencjalni kandydaci na Wójta Gminy Rędziny.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Ponad 11 tys. osób głosowało na Mariusza Spiechowicza”

 1. mieszkanka gminy pisze:

  Po co mu to było spiepszył sprawę, bo sam się nie dostał do senatu i nie wszedł Smela z paktu senackiego. Znowu głupi pisior wygrał ciekawa jestem co obiecal Spiechowiczowi Majer i PIS? Sądzę, że powinien nam odpowiedzieć. Szans nie miał żadnych był sterowany tylko zamącił i przegrał. Otworzł drogę Majerowi, którego mamy dość. Przez takie głupie postępki !!!

  15
  4
 2. Osiedlok pisze:

  Szczera prawda. Z analizy wyborczej wynikało, że Pan Starosta Smela miał bardzo realne szanse wygrać Senat. !!
  Kiedy te Rudniki przestaną wreszcie mącić w gminie Zróbcie z tym porządek ludu kochany.

  14
  2
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Paweł ochłoń ty naprawdę na niczym się nie znasz i nic nie rozumiesz !!!

   Staroście SMELI przeszkodził kandydat koalicji Jarosław LASECKI !!

   2
   13
 3. Mieszkaniec gminy pisze:

  Pan Mariusz powinien wystartować w przyszłym roku wyborach samorządowych na wójta gminy Rędziny . Militowskiego mamy wszyscy po dziurki w nosie. Militowski nic nie potrafi na niczym się nie zna. Militowski zadłużył mieszkańców gminy Rędziny na ponad 20 milionów złotych . Militowski jedno co potrafil to zdradzać żonę z podległymi urzędniczkami Marzenka i Kasieńka wykorzystując do tego środki pochodzące z różnych opłat od mieszkańców gminy Rędziny.

  6
  12
  • Była radna pisze:

   Gdyby nie pan Militowski, to potrzeby fizjolgiczne załatwiali byście kochani państwo :
   1. do wiadra
   2. do rowu melioracyjnego
   3. za stodołą
   4., w lesie
   Rozejrzyjcie się wokół siebie i zobaczcie jak teraz wygląda gminna infrastruktura.
   Jak dynamicznie rozwija się gmina. Druga kadencja obecnego wójta ponownie idzie w dobrym kierunku. Mimo przeszkód finansowych podejmowane są nowe inwestycje. Nigdy nie było lepszego włodarza gminy. Atakujący wójta na forum marzą jedynie o korycie i napchaniu kabzy.Ulokowaniu rodziny na państwowych fuchach. W większości to nieudacznicy życiowi. Element aspołeczny i pasożytniczy. Intelektualne dno.

   5
   6
  • Jadzia pisze:

   Pan Mariusz już był w gminie chyba nawet zastępcą wójta, pierw radnym. Niestety nie sprawdził się na tych funkcjach. Wójt musiał go zwolnić, bo miał ciągoty na jego stołek. Wreszcie jest też rzekomo współodpowiedzialny za gminę. Nieprawdaż, Bo ostatecznie współrządził !!!
   Generalnie panuje opinia , że wbił nóż w plecy Pawłowi.
   Czym tak zachwycił Cię Mieszkańcu gminy Pan Mariusz, że ma startować na wójta. Co takiego zrobił Mieszkańcu dla Ciebie i dla gminy, czym tak Cię zachwycił ?
   Militowski rzekomo nic nie potrafi. A co potrafi pan Mariusz ? Jakieś konkretne przykłady ?
   Nie żartujmy !!!

   12
   3
 4. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Pan Mariusz zawsze znalazł czas na rozmowę z każdym mieszkańcem nie tak jak Militowski który zajmował się romansami w pracy potrafił zamknąć się w swoim gabinecie z ukochaną urzędniczka na cały dzień a Gabryśka musiała mówić, że wójta gminy nie ma . Za zadłużenia mieszkańców gminy Rędziny odpowiada Militowski i jego prawa ręka radna Błoma która dyryguje wójtem..

  6
  5
  • koninlok pisze:

   Kochana, w tej gminie nie trzeba rozmawiać z każdym mieszkańcem , tylko ciężko zapierdalać, żeby ludzie byli zadowoleni z efektów pracy samorządu. To, że ktoś z nudów pociskał pierdoły z mieszkańcami gminy, to nam chleba od tego nie przybyło. Pierdzenie w stołek, objazd Kuli Ziemskiej samochodem prywatnym i przytulenie za to 20 tysi , to odrobinę za małom , żeby być kandydatem na wójta.
   My wójta już mamy i nie potrzeba nam zmiany. Darmozjadom mówimy stanowcze NIE !
   ZA ZADŁUŻENIE GMINY ODPOWIADA RADA GMINY, KTORA PODEJMOWAŁA STOSOWNE DZIAŁANIA (UCHWAŁY) W TYCH SPRAWACH .

   7
   5
   • Mieszkanka z Rudnik pisze:

    myślisz o Militowskim !!! Z kochankami Marzenka i Kasieńka objechał kulę ziemską kilka razy na szkolenia na delegacje do Pyrzowickich hoteli z jakuzzy !!! My mieszkańcy gminy Rędziny mówimy stanowcze BASTA !!!

    6
    5
 5. Wróżka Zębuszka pisze:

  Na czele gminy musi stanąć Kobieta. !
  Tym pseudo kandydatom dziękujemy, chciwym na kasę mówimy stanowcze Nie!!
  Nie będą nabijać kabzy kosztem podatników.
  Kobitka ogarnie wszystko, w myśl porzekadła “Gdzie diabeł. nie może tam babe pośle “

  7
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *