zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. zoom.us
Ogromna pensja sekretarza gminy Rędziny
30 września 2022 r. | 12:23
12

42-letnia Agnieszka Olszewska to sekretarz gminy Rędziny, tzw. prawa ręka wójta. Posiada 15 000 zł oszczędności, dom z działką na współwłasność za 400 000 zł, gospodarstwo rolne za 20 000 zł na współwłasność, kolejny dom z działką za 200 000 zł już na własność.

W ubiegłym roku za pracę jako sekretarz gminy Rędziny zarobiła aż 127 340,34 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Ogromna pensja sekretarza gminy Rędziny”

 1. Marzenka pisze:

  Zgadza się ,że sekretarz gminy Rędziny, tzw. prawa ręka wójta do ukrywania przed mieszkańcami całej prawdy na różne tematy w szczególności na tematy gminnych romansów wójta z podległymi urzędniczkami !!!
  To ona siedziała z dwoma konkurentkami rywalizującymi o względy wójta !!!
  Najpierw siedziały razem w pokoju koło wc na piętrze później zostały przeniesione do pokoju na dole budynku tam było intymniej mogły urządzać bankiety z truskawkami w roli głównej , działał salon fryzjerski, gdzie panie układały fryzury wójtowi na głowie przed pozowaniem do zdjęć !!!
  Wszyscy wiemy jak wójt lubi pozować do zdjęć
  pokazywać się na protestach kiedy ma przyjechać tv.
  Ojj ojj jak Polsat zawiódł wójta
  kiedy nie przyjechał Polsat do Kościelca na spotkanie , gdzie chłopina chciała się lansować !!!
  To dwie koleżanki pani sekretarz tłukły się i wyzywały od najgorszych
  na dolnym holu budynku Urzędu Gminy w Rędzinach o względy wójta !!!
  Ta pani wie wszystko w tym temacie !!
  za milczenie otrzymała stanowisko sekretarza z pokaźną kasą z naszych podatków i opłat !!!
  Opryskliwa zadufana w sobie paniusia z sąsiedniej gminy !!!

  30
  1
 2. Cecylia pisze:

  Ta pani nie nadaje się na urzędnika jest chamska za nasze pieniądze. Nic nie potrafi albo nie chce wytłumaczyć jest tylko wygodna dla wójta. Tworzą sitwę do brania kasy. Nie jest mieszkanką naszej gminy, ale wójt Kłomnic na pewno by ją nie zatrudnił, tam jest inteligentna sekretarz, która pomaga. Tą panią, mam taką nadzieję, następny wójt wywali z pracy. Co ona sobą reprezentuje? Przynosi wstyd naszej gminie, za co ma płacone tak wysokie wynagrodzenie? Lepiej niech odejdzie i poszuka sobie pracy. To ona nie spełniała wymogów formalnych, aby być sekretarzem, to Militowski zrobił ją kierownikiem żeby później awansować na sekretarza. Ona jest dla niego bardzo wygodna, nieważne, że szkodliwa dla mieszkańców. Wiadomo kim jest jej tatuś, to zwykły pijak z Lipówki. Olszewska z domu Kuban nawet sąsiadów z Lipówki nie poznaje, tak się panoszy. Proszę pani najpierw trzeba być człowiekiem i mieć empatię dla ludzi spójrz w lustro ono ci prawdę powie.

  27
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Typowa wypowiedź Grażyny, która wszystko o wszystkich wie najlepiej, a już w sieci kiedy jest się anonimowym to dopiero można sobie poużywać. Co ma na celu informacja ze jakiegoś urzędnika ojciec jest uzależniony, czy tak teraz ocenia się pracę urzędników? Każdy w rodzinie ma jakieś problemy, a wywlekanie problemów innych na forum jest poniżej ludzkiej przyzwoitości. Lepiej nie każdy zajmie się sobą i to niech Pani/Pan spojrzy w lustro….. (oby nie pękło).

   2
   22
 3. Mieszkaniec gminy pisze:

  Kolejna ważna informacja z rodzinnego ogródka ważnych urzędników i radnych gminnych
  z której wynika ,że posiadają wspólny mianownik D D A
  czyli Dorosłe Dziecko Alkoholika ????

  22
  1
  • Syndrom DDA pisze:

   Dorosłe osoby – dzieci alkoholika – bardzo rzadko podejmują terapię z powodu trudnego dzieciństwa. Niejednokrotnie DDA nie uświadamiają sobie, że między ich niepowodzeniami w życiu dorosłym, a przykrymi doświadczeniami w domu rodzinnym istnieje związek.

   DDA czują się nieusatysfakcjonowani, nie potrafią rozmawiać z partnerem, nie komunikują swoich potrzeb, oczekiwań, emocji, marzeń. DDA są skryci, żyją w atmosferze niedomówień, chowanych uraz i pretensji.
   W obliczu kłótni odżywają dawne negatywne wspomnienia, które podpowiadają DDA, by jeszcze głębiej chować uczucia i być silnym, nie poddawać się. Spora część DDA nie potrafi adekwatnie ocenić swojego związku małżeńskiego.

   Wiele Dorosłych Dzieci Alkoholików podejmuje się psychoterapii właśnie z powodu nieprawidłowych relacji z dziećmi – DDA stają się agresywni, reagują złością i gniewem na każde zachowanie szkraba, są niekonsekwentni, nieprzewidywalni, opryskliwi, chłodni, zdystansowani, reagują krzykiem, groźbami, a nawet używają przemocy fizycznej.

   Dorosłe Dzieci Alkoholików wymagają pomocy psychologicznej nie tylko z powodu dorastania w rodzinie alkoholowej, ale głównie z racji negatywnych doświadczeń i cierpienia w okresie dzieciństwa, na które składają się rażące zaniedbania, nadużycia seksualne, oraz przemoc domowa.

   16
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Dobry wieczór. !
  Chce Państwu przypomnieć, że wybory samorządowe odbędą się dopiero na wiosnę 2024 roku. !
  Obstawiam, że wkroczy Zarząd Komisaryczny !!!

  25
  1
 5. mieszkaniec gminy pisze:

  Na pewno komisarz byłby lepszy nie byłoby żadnych układów. Ale przede wszystkim należy postawić przed prokuraturę wójta i całą radę za nadużycia, które popełnili. To im się należy niech każdy bierze odpowiedzialność za swoje czyny, oni okradają nas wyborców.

  24
  1
 6. Mieszkaniec pisze:

  Typowa wypowiedź Grażyny, która wszystko o wszystkich wie najlepiej, a już w sieci kiedy jest się anonimowym to dopiero można sobie poużywać. Co ma na celu informacja ze jakiegoś urzędnika ojciec jest uzależniony, czy tak teraz ocenia się pracę urzędników? Każdy w rodzinie ma jakieś problemy, a wywlekanie problemów innych na forum jest poniżej ludzkiej przyzwoitości. Lepiej nie każdy zajmie się sobą i to niech Pani/Pan spojrzy w lustro….. (oby nie pękło).

  3
  23
 7. Forseti pisze:

  Wczytuję się we wszystkie tutaj komentarze i uderza mnie ton i sprawy jakie są poruszane, czy ktoś tą witrynę nadzoruje? Czy naprawdę dobry sposób aby w ten sposób wyrażać swoje opnie obrażając innych, a może to nie opinie a jedynie własne frustracje?

  Ale to meritum, jak widać Pani Agnieszka gra pierwsze skrzypce w gminie, jeśli można wierzyć tym komentarzom, ale jeśli te skrzypce nie stroją to należy z tym coś zrobić, obrażanie i mówienie skąd kto pochodzi i jakiego ma ojca nie maja tutaj żadnego znaczenia, tutaj trzeba działać, a można działać i nawet trzeba bo przecież los gminy, jej rozwój leży w rekach mieszkańców, a nie Pani sekretarz, czy też jak piszecie najsłabszego wójta od lat.

  Wedle nowych przepisów, Panią sekretarz nie powołuje już rada gminy, a Wójt, więc jest to zmiana która w takim przypadku utrudnia działanie mieszkańcom bezpośrednio w stosunku do Pani sekretarz, wiec logicznie rzecz biorąc należy zacząć od wójta.
  Tylko zaczynam się zastanawiać dlaczego najgorszy rzekomo wójt według opinii tutaj zostaje wybierany na kolejne kadencje, dlaczego mieszkańcy którzy widząc jego błędy i nieudolność nic z tym nie robią w czasie demokratycznych wyborów? Uważam że demokratyczne wybory należy szanować, oczywiście jeśli opamiętanie mieszkańców przychodzi teraz do dalej władze mają w swoich rękach i muszą z tym zrobić porządek.
  Pierwszą metodą na zmianę wójta jest za sprawą radnych, ale czytając komentarze nie ma na nich co liczyć,, więc mamy drugą metodę, wystarczy aby 5 mieszkańców gminy się zebrało i złożyło wniosek o referendum , zebrało podpisy od mieszkańców wystarczy 10% i mamy referendum i mamy nowego wójta bez czekania na nowe wybory.
  Prawda że proste? i bardziej skuteczniejsze niż obrażanie personalnie osób na tym portalu – wszystko w rekach wyborców to my tworzymy gminę a nie wójt czy pani sekretarz, jeśli są chore układy to trzeba je rozwiązać na drodze wyborów, jeśli są nadużycia to trzeba je zgłosić odpowiednim służba i rozwiązując sprawy w ramach prawa. Ale trzeba działać konstruktywnie.
  Jak już wspomniałem wcześniej Pani sekretarz nie da się w ten sposób zmienić, ale wyczuwam w tych wpisach opnie negatywne pochodzące od jej pracowników…może obecnych, może byłych i że oni z tym nic nie robią to się naprawdę jestem zdziwiony, ciekawe ile osób przez tą panią wpadło w depresje, ile osób idzie do pracy ze ściśniętym żołądkiem, ale ile osób pozbawiła chęci działania i motywacji do pracy? takimi sprawami zajmuję się inspekcja pracy i sądy, a mobbing jest ciągle dobrym argumentem by zmienić przełożonego.
  Miłego tygodnia wszystkim i chęci działania dla lepszej Gminy, Naszej Gminy – nie Pana Wójta czy Pani Sekretarz

  5
  10
 8. Marzenka pisze:

  Syndrom DDA można i trzeba leczyć. Wiarygodna informacja o patologicznych zachowaniach członków rodzin osób publicznych, co do zasady nie jest znieważeniem, obrażaniem. ośmieszaniem. Jest stwierdzeniem faktu występowania patologii. Czasem bardzo bolesnego dla samej osoby zainteresowanej.
  Osoby z obciążeniami patologicznymi powinny dwa razy zastanowić się zanim zdecydują się na pracę w instytucjach publicznych. Powinny brać pod uwagę fakt, że ich życie osobiste może być przedmiotem rozważań społecznych.

  12
  1
  • Forseti pisze:

   Pisząc o obrażaniu nie miałem na myśli konkretnej wypowiedzi, natomiast jeśli chodzi o syndromy DDA, nie jestem lekarzem i wiedzy nie mam, rozumiem, że Marzenka ją posiada więc tym bardziej nie będę polemizował,

   powtórzę jednak, że Temat DDA w stosunku do osób które piastują stanowiska od dobrych kilku lat jest raczej skazany na nie powodzenia jako rozwiązanie problemów Gminy i dalej mam mieszane uczucia co do publicznych wypowiedzi na portalu na takie tematy.
   Portal za to na pewno jest dobrym miejscem do bieżących weryfikacji pracy wójta i pani sekretarz, a jeśli ich praca szkodzi gminie lub ich stosunek do pracowników podległych jest zły to trzeba to rozwiązywać w drodze prawa lub wcześniejszych wyborów, w które mieszkańcy się zaangażują i wybiorą radnych, wójta, który będzie dbał o dobro gminy i ich mieszkańców

   3
   2
 9. Mieszkaniec pisze:

  Czytając te wszystkie komentarze, zastanawiam się po co rozpętała się dyskusja o dzieciach alkoholików bo co bo jedna osoba napisała że ojciec tej Pani jest pijakiem, a czy ktoś z Was zna tego Pana? Ja akurat znam owego Pana i nie jest żadnym pijakiem, a zawiść ludzka nie zna granic. Ludzie myślą że na forum można każdego obrażać bez żadnych konsekwencji, co za czasy… Tutaj powinno się oceniać prace pracowników gminy i wojta tak jak już ktoś napisał a nie pisac o ich prywatnych sprawach.

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *