zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
13 listopada 2023 r. | 12:07
5

1095 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Perełka pisze:

  Wójt Paweł Wielki
  Niczym król Kazimierz Wielki
  Zastał gminę drewnianą
  Zostawi murowana.

  2
  8
  • Radny pisze:

   woj militowski razem z nieudolna radą chcą zlikwidować gzk i dać im ogromne środki odprawcze !!! To są setki tysięcy złoty
   dwa …. mieszkańcy Kościelec, Konin, Marianka R. będą beż komunikacji !!!!!
   otóż to wasz wójt hahaha

 2. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Co to za idiota wypisuje te brednie? niech się przyzna ile dostaje od Militowskiego? Gdzie są pieniądze, które zostawił poprzedni wójt na pewno tego wójta wiosną rozliczymy. Oby nigdy więcej takiego wójta w Redzinach !! Czas mu podziękować i rozliczyć, przecież widać, że zawsze jest najgorszy z najgorszych. Ludzie oddając głos są przeciwko jego osobie w ogóle jako wójta i jako pazernego człowieka. Co się nachapał to mu zabierzemy rozliczymy sekretarz i skarbnik za ich wysokie zarobki.

  9
  0
 3. Black Rod pisze:

  Trzeba zająć się wszystkimi nieprawidłowościami w gminie, i rozliczyć wójta i jego pomagierów. Co do jednego, bardzo rzetelnie . W razie czego uruchomić Prokuraturę.

 4. Radny pisze:

  Wojt gminy redziny wraz z nieudolną rada chce zamknąć gzk redziny i pizbawic mieszkańców transportu z Konina Kościelca, Rudnik i Marianki . mieszkańcy Redzin mają PKS, busy , koparkę itp ,mam nadzieję że weźmiecie to pod uwagę w wyborach na wiosnę, mam nadzieję że odpowie karnie za niegospodarność i marnotrawstwo pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *