zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
21 lutego 2022 r. | 12:19
19

1175 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Eryk Łęgowik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.19 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Człowieku odejdź czy nie widzisz i nie czytasz, że mieszkańcy cię nie chcą, ciągle jesteś najgorszy. Dlaczego nie masz żadnego honoru? pieniądze ci przyćmiły rozum? Zawsze możesz zrezygnować przecież widzisz, że stanowisko cię przerosło. Nie jest ci wstyd, gdy wyborcy pluja w twarz?

  21
  1
  • hałabała pisze:

   Ty se kościelcoku ić z procy poszczelaj do szpaków, może bedziesz miał normalny obiad w niedziele, a nie tylko te kasztany i źmiory z parnika.
   Wójt jak wójt, robi co się da, jak masz kałmuku jakieś pomysły które mógłby zrealizować to mu napisz pismo, przecież ma obowiązek odpowiedzieć.

   1
   20
   • troipiciel debili pisze:

    Hałabała to mientka faja .

    19
    • hałabała pisze:

     Kościelcoku gnuj rześ wyprzont od kur? To nie sieć na internecie bo już łbami o sufit kurnika zahaczają DO ROBOTY bo zaro pront wam wyłonczajo i sołtys asfalt zwijo i bedziesz po omacku rzyć podciyroł i zaś starej palto zafajdosz !

 2. spokój w głowie ... pisze:

  halabała ty kolbooprawco ryżego łba. Waginosceptyku.!!! Nikt nie będzie wiecznie tyrał na ryżego bawidamka i jego ekipę nieudaczników życiowych oraz tych co rodzinkę mają zatrudnioną na garnuszku gminy. Rozumiesz to wiejski kałmuku i pachołku rudego ??? !!!

  14
  • koninlok pisze:

   Słuchaj kościelcoku bedziesz tyrał ty i twoje dzieci. Bo podatki płacić trzeba. Ja pieniądze mam i takimi jak ty gardze jak psim bobkiem. I nie interesuje mnie w ogóle twoje zdanie. Kandyduj w wyborach, pokaż swe cielsko i zaprezentuj program. Sam nic zrobić nie potrafisz tylko drzesz swą szczerbatą jape ukryty za adresem IP który bez problemu możemy sprawdzić i zaprezentować twe zdjecie w osobnym artykule wraz z nazwiskiem, więc pohukuj dalej i licz że znów się uda, kiedyś przekroczysz granice i staniesz się pośmiewiskiem wsi wiec … decyduj 😉

   • hałabała pisze:

    kuniniok za głupi jesteś żeby
    co kolwiek zaprezentować .mozesz tylko skamerować jak rniesz z rodzinom za stodołom do kloacznego dołu. boś głupi jak holęderski hodak 😉

    9
    1
    • koninlok pisze:

     I piszesz mendo z tego samego IP zmieniając nicki, podszywając się pod innych 😉 Aleś załosny jak ten twój ulubiony “dół kloaczny”, swoja drogą masz jakieś przeżycia związane z tym “urządzeniem” że tak często go wspominasz? MAtka cie tam zamykała? A może wpadłeś do niego ? Czy przeżywałeś w nim swe pierwsze onanistyczne doznania erotyczne?

     1
     7
 3. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Ty hałabała nie musisz pisać, bo jesteś jednym z nich za darmo bierzesz nasze pieniądze wszystko wiesz najlepiej. Nie wtracaj się do Kościeloków, bo najbardziej zjednczeni mieszkańcy tej gminy najwyżej możesz dostać po r…u. Podatki znowu podnieśli żeby dać wójtowi podyżkę i wyrównanie pensji , czy to ci się podoba? Może też dostałeś dużą podwyżkę. Ale zapewniam cię, że radni i wójt powinni dbać o wyborców i mysleć żeby im wystarczyło na opłaty i jedzenie. Oni dbają tylko o własny prywatny budżet naszym kosztem. Możesz się odkryć jakie masz wykształcenie czy przemawia przez ciebie czysta złośliwość? Wójt ma obowiązek ustawowy dbać o budżet gminy nie narażać jej na zadłużenie i dobro mieszkańców gminy.

  13
  • hałabała pisze:

   Kościelcoku gnuj rześ wyprzont od kur? To nie sieć na internecie bo już łbami o sufit kurnika zahaczają DO ROBOTY bo zaro pront wam wyłonczajo i sołtys asfalt zwijo i bedziesz po omacku rzyć podciyroł i zaś starej palto zafajdosz !

 4. Agusia pisze:

  Pamiętam, jak łkał w Remizach Strażackich, że jak tylko zostanie wybrany, to tak zadba o budżet gminy, że ho ho, tak zadba.
  Drugi trik (kłamstwo) , to rzekomo śmiertelna choroba, gwarantująca tylko 3 lata życia.
  Co trzeba mieć w głowie, żeby transmitować do ludzi takie brednie!

  13
  1
 5. Rudy bawidamek pisze:

  A ja wale KLOCA i pogardzam tymi którzy kłamią i oszukują innych aby nabijać sobie kabzę

  11
  1
  • halinazmiensnego pisze:

   nie zapomnij se życi słomą podetrzeć, niby much jeszcze nima, ale pręga na wersalce pozostanie 😉

   1
   6
   • rudy bawidamek pisze:

    Halinazmiensnego na ciebie wale potrojego KLOCA a potem chapniesz mi rodzyny 😏

    7
    1
    • Mieszkaniec Osiedla pisze:

     A to po tych źmiorach z kiełkami są rodzyny czy jeno woda ci leci taka zmieszano z obierkami ? Do medyka lepie ić bo sie odwodnisz i kto bedzie na pierzajkach babom przygwizdywoł ? !

     1
     2
     • rudy bawidamek pisze:

      ‘mieszańcu z osiedla. wieśniaku z mechów.Po przyjściu do bloków chciałeś kałmuku parzyć herbatę w sedesie boś myśloł że to czajnik wielorodzinny .

      2
      1
    • Mieszkaniec Osiedla pisze:

     Sie odezwał światowiec z kościelca co narobił do bidetu a później zastanawiał się jak spłuknąć. Poćwicz lepiej strzelanie z procy bo niedługo bedziesz zupe z wrony gotował, powrót do korzeni, że tak powiem 😀

 6. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  halina aka koniniok vel hałabała. !
  Warto tak szmacić się dla rudego łba. ?Niedługo zostaniecie zmiecieni z powierzchni gminy. Zostanie po was tylko smród i w ch*j długów. !

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *