zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
16 listopada 2020 r. | 12:48
3

1228 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Szambelan pisze:

  W którym miejscu wybudował Pan stadion Unii Rëdziny?
  Dlaczego w drodze powiatowej Wancerzow Konin do której dołożył Pan z kasy podatników chyba coś kilo pół miliona, nie za budowano rury kanalizacyjnej?
  Kiedy pokaże Pan mieszkańcom gminy w jaki sposób wydaje Pan ich ciężko zapracowane pieniądze?
  Po co Panu w gminie Referat?
  Kiedy poda się Pan do dymisji???!!!

  16
 2. kibic pisze:

  Gdyby wójt chiał wybudować stadion dla Unii to juz dawno by tego dokonał, ile trwa posianie trawy i postawienie trybun ? Później można powoli wznośić zaplecze… od obietnicy mineły juz 2 lata ? Co można zrobić mając do dyspozycji 24 miesiące ??

  12
 3. Wolnomularz pisze:

  Jechałem dzisiaj wiaduktem nad DK1 do Kościelca. Tam nie ma żadnych dróg alternatywnych a zaczepiiony kierownik budowy twierdził że nic nie wie na ten temat. !!!!!!!!!!!!!!
  Panie wojcie, gdzie te alternatywne drogi.kolo budowanej autostrady o których tak pan z zachwytem mówił publicznie ??????????
  Gdzie rura kanalizacyjnej w drodze powiatowej Wancerzow Rudniki.??????
  Kiedy remont ulicy Cmentarnej, Kościuszki, kiedy remont stawów w Koscielcu, Redzinach, ??????????
  Kiedy poda się pan do dymisji!!!!!!!!!! ????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *