zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza
20 listopada 2023 r. | 11:48
2

993 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Sabina Pożarlik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sabina Pożarlik najlepsza”

  1. Dalaj Lama pisze:

    To niesprawiedliwe. Przecież Pan Piotrek Kurowski ma więcej punktów od pani Sabinki. To on powinien zostać zwycięzcą plebiscytu . Chociażby ze względu na swoją charakterystyczna brodę. w której wygląda jak hinduski JOGIN.

    8
    1
  2. mieszkankiec Kościelca pisze:

    kto wybrał taką babę jagę za najlepszą? nie jest mu wstyd? co ona robi w naszej radzie? chyba straszy, bo na niczm się nie zna!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *