bezchmurnie
10°
10°
sobota
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Paweł Militowski najgorszy
29 maja 2023 r. | 07:00
4

1018 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkanka gminy pisze:

  Najgorszy z najgorszych wójtów gminy Rędziny mam nadzieję że mieszkańcy już nie popełnią takiego błędu i wykopiemy rudego że stanowisko wójta gminy wprost na stadion który buduje od kampanii wyborczej i wybudować nie może!!! Mieszkańcy oczekują stadionu dla unii Rędziny takiego jak na a przedstawianej w kampanii wizualizacji !!! Militowski załóż gumofilce i ruszaj na plac budowy zgodnie z posiadanym wykdztalceniem budowlanym !!! Stanowisko wójta gminy to za wysokie progi dla budowlańca z doświadczeniem zawodowym w ZK !!!!

  10
 2. Dworzanin pisze:

  Wójt Gminy Rędziny – Paweł Militowski , podobnie jak król Kazimierz Wielki – zastał gminę drewnianą, pozostawi murowaną !!!!!
  Wójt Paweł Wielki !!!

  3
  7
 3. mieszkaniec Marianki pisze:

  Dworzanin proszę- skoro głupio piszesz, przedstaw mieszkańcom co zrobił nasz rudy, oprócz, że nachapał się tylu pieniędzy? Bez żadnego przygotowania do rządzenia, bez honoru, bez ambicji, jak można go nazwać? Nam tylko podnosi opłaty za wywóz śmieci na 35 zł od osoby, wszyscy z nas sie smieją, ze płacimy. Podatki podniósł o 25% żadna gmina nie doi tak swoich mieszkańców, ale trzeba dać kochankom nagrody, premie i podwyżki naszym kosztem. Porównaj oświadczenie majątkowe naszej skarbniczki i sekretarzowej np. z gminą Mstów. Portki ci spadną, a to nasza kasa. Dokąd to zmierza do upadku gminy i mieszkańców, których już nie stać na opłaty.

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *