zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy
23 listopada 2020 r. | 12:58
4

2180 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Kurkowski najlepszy”

 1. Znak zapytania pisze:

  A na czym ten radny się zna.
  Gdzie pracuje i na jakim stanowisku!??????

  11
  3
  • Cwany Lis pisze:

   Podobno jest wózkarzem w hurtowni budowlanej.
   Ho ho………To praca dla osób o umysłach ścisłych np. Fizyk jądrowy, fizyk nuklearny…..

   8
   3
 2. Cwaniak z Koscielca pisze:

  Dzisiaj sesja.Podatki w górę , czy obniżyli.? Jak głosowali radni?

 3. Belzebub pisze:

  Panie wózkowy!
  Dlaczego nie kontroluje pan wydatków wójta. ?
  Dlaczego musi pana, wyreczać prasa?
  Dlaczego nie podaje pan wyników tych kontroli do wiadomości publicznej?
  Kto pana wybrał na funkcje radnego Wojt czy mieszkańcy?
  Kogo interesy pan reprezentujesz?

  7
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *