zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najgorszy
13 października 2020 r. | 14:00
2

1248 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Marcin Kowalczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Marcin Kowalczyk najgorszy”

 1. Beka pisze:

  Radny Kurkowski najlepszy……. Ha ha ha ha ha ha ha ha
  Bo pęknę że śmiechu.
  ???

 2. Geodeta pisze:

  Gdzie jest kanalizacja w drodze powiatowej Rudniki Mstow lub plany dla całego Konina????
  Jeśli ta wieś nie była brana pod uwagę to budowa nowej oczyszczalni ścieków jest marnotrastwem Wyrzuceniem budżetowej kasy w błoto!!!!!!!. Wybudowana poprzednia przez prezesa Chmielarza spełniała swoją rolę.!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *