zachmurzenie duże
środa
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska ponownie najlepsza
05 kwietnia 2021 r. | 12:18
1

1399 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Lidia Warwasińska ponownie najlepsza”

 1. Koniniok pisze:

  Pani Lidziu
  Prosimy ustalić czy są plany na kanalizacje dla Konina. Kiedy według pani wiedzy wieś będzie skanalizowana.
  Nie mogę takiej informacji wydobyć ani od sołtyski ani od radnej. Proszę powiedzieć też czy radna z Konina zabierała kiedykolwiek głos na komisjach lub sesjach w tej sprawie.
  Fajnie pani działa. Ostatnia awantura na sesji pokazała, że to pani miała racje w kwestii ukarania przez Sąd wójta, wójt atakując panią udawał że nie wie o co chodzi. A to dobre. A tu nagle szast prast i papiery się znalazły sądowe.

  25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *