zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!
28 kwietnia 2020 r. | 12:44
1

1422 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza!”

  1. Dzidzi Amorozow pisze:

    Brawo Pani Lidio!
    Aktualnie jest Pani lokomotywa całej Rady Gminy..Działania Pani są godne naśladowania. Tak trzymać i nie popuszczac.Doradzamy tez, aby Pani zwracała się pisemnie do wójta o udzielenie informacji i dzielenie się z opinią publiczną !
    Proszę uzyskać informacje ile wójt zarobił na delegacjach od początku urzedowania i ile czasu spędził w podróżach. To samo dotyczy jego zastępcy. Pokaże Pani wówczas obraz zarządzania gmina przez obu panów.

    10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *