słabe opady deszczu
piątek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
23 maja 2022 r. | 12:38
2

1187 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. rudnicki spychacz pisze:

  Ad vocem tu…. Ad vocem tam… Lidzia chu… zrobi nam…
  Ile osiedlową Wiolette Willas kosztowała wygrana w plebiscycie ?
  Może przeliczmy to na strecze, tylko co Dinuś na to ?

  10
  3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Rudy !!!
  Pusty łeb !!!
  z małym PTASZKIEM !!!
  w akcji !!!

  8
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *