zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza
19 lipca 2021 r. | 12:11
6

1084 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

 

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Lidia Warwasińska najlepsza”

 1. Agusia pisze:

  Pani Lidziu. Dzień dobry.
  Piękne działanie. Szkoda , że nie ma pani wsparcia sołtyski Osiedla. Proszę zwrócić się do wójta pisemnie, dlaczego sołtyska Osiedla oddała pieniądze do gminy zamiast na plac zabaw na Osiedlu. Czy było to na polecenie wójta, czy dobrowolne działanie sołtyski.
  Pani Lidziu dziękujemy za piękna postawę i dobrze ze to Pani została radna a nie sołtyska. Dzisiaj wiemy, że to był dobry wybór, a mieszkańcy są godnie przez panią reprezentowani. !!!

  19
  4
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Panie Militowski ty po 7 latach pracy na stanowisku wójta dalej nie wiesz, że sołectwo Rędziny Osiedle to :
  ulica Broniewskiego
  ulica Mickiewicza
  3 szeregowce usytuowane przy ulicy Nowej
  na stronie BIP- u piszesz
  Dlaczego wójcie oszukujesz mieszkańców !!!
  Kolejna duża inwestycja, tym razem na Osiedlu
  Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Rędziny, a dokładniej przy ulicach: Nowej,
  Działkowiczów,
  Broniewskiego oraz Mickiewicza.

  ” Zapoczątkowała je prośba dotycząca likwidacji słupa na placu zabaw przy Gminnym Ośrodku Kultury. To też przykład inwestycji, która pokazuje, jak skomplikowana jest modernizacja infrastruktury oświetleniowej.
  Okazuje się bowiem, że chcąc wymienić jeden słup czasem trzeba przebudować całą linię. To z kolei generuje spore koszty. Dlatego też realizacja niektórych inwestycji wymaga czasu – mówi Wójt Gminy Rędziny Paweł Militowski.

  Panie Militowski dla przypomnienia pana artykuł z
  23 lipca 2020, 12:15

  Niebezpieczny słup już wymieniony

  Spółka Tauron Dystrybucja zdemontowała słup energetyczny stojący na placu zabaw za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Rędziny. Od dłuższego zabiegali o to mieszkańcy i władze gminy zwracając uwagę na zagrożenie, które stwarzał.

  Władze i pracownicy urzędu gminy już w 2019 r. dostrzegli problem niebezpiecznego słupa na osiedlowym placu zabaw, stwierdzając, że niezbędne jest jego usunięcie. W tym celu monitowali i prowadzili korespondencję z Tauron Dystrybucja S.A. Będąca właścicielem słupów i sieci energetycznej spółka – w odpowiedzi na pisma ze strony urzędu – poinformowała, że przebudowa całej linii napowietrznej na placu zabaw w Rędzinach zostanie ujęta w planie inwestycyjnym na 2020 r. Pod koniec stycznia br. gmina ponowiła pytanie kiedy konkretnie niebezpieczny słup w końcu zniknie. Tauron Dystrybucja S. A. podtrzymał swoje stanowisko i podał przewidziany termin realizacji wspomnianego zadania na wrzesień 2020r.

  Na szczęście z usunięciem słupa spółka nie czekała do rozpoczęcia przebudowy całej linii i zdemontowała go na początku okresu letniego, zastępując nowym.

  – Zapewniam mieszkańców Osiedla, że bezpieczeństwo Wasze oraz Waszych dzieci jest dla mnie bardzo ważne.
  Należy jednak zaznaczyć, że w sprawach takich jak ta, pozostaje nam tylko monitowanie i kierowanie pism, ponieważ decyzje podejmowane są przez Tauron.
  Urząd gminy nie ma na to wpływu – mówi wójt gminy Rędziny Paweł Militowski. – Teraz oczekujemy na wymianę linii napowietrznej na placu zabaw i liczymy, że zostanie ona zrealizowana w podanym przez spółkę terminie, czyli we wrześniu br. – dodaje.
  słup za budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Rędzinach, który od wielu miesięcy straszył i zagrażał życiu i zdrowiu najmłodszych, został wymieniony na nowy. ”

  Na zdjęciach do bieżącego artykułu pokazano słupy znajdujące się przy ul.Broniewskiego 6 aż dziw bierze ,że bez wójta !!!
  Zdjęcia nie pokazują słupa z placu zabaw który był niedawno wymieniony i pomimo zgłaszanych wielokrotnie próśb przez rodziców dzieci dalej został pozostawiony na placu zabaw !!

  Mieszkańcy gminy musimy odwołać tego wójta
  PUK !!! PUK !!! PUKA !!!

  15
 3. Mieszkanka z Osiedla pisze:

  Panie wójcie ulica Działkowiczów ulica Nowa i ulica Witosa w Rędzinach w sołectwie Rędziny Okupniki to okręg wyborczy pana radnej Karoliny Matuła
  NIE sołectwo Rędziny Osiedle

  11
 4. Koniniok pisze:

  Kłamstwo ma krótkie nóżki.
  Pani radna Matuła, z pożytkiem dla wszystkich, niech zajmie się sprzedażą pastylek w aptece. Do samorządu potrzebna jest wiedza i chęci do działania, a także trzeba być bezstronnym.!!!

  12
  • halinazmiensnego pisze:

   To kto i w jakim celu na nią głosował żeby teraz narzekać? Miej pretensje do kolesiostwa, pociotków i sąsiedztwa.

   5
   2
   • Cwaniak z Kościelca pisze:

    ale oni wszyscy przed wyborami mieli piękne i gładkie gadki….halinko !!
    a jakie były obiecywania, co to nie zrobią dla gminy, czego to po Chmielarzu nie poprawią.
    I co…..??? wstyd takich radnych było wybierać. !!!!!!!
    A jeszcze musimy się dowiedzieć ilu krewnych radnych pracuje w gminie , bo to jest bardzo ważne i rzutuje na ich postawę. !!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *