zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza
01 maja 2023 r. | 11:12
5

1090 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Justyna Kowalczyk najlepsza”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Na zdjęciu jest Marcin Kowalczyk a nie Justyna Kowalczyk !!!
  Kto wygrał w tym tygodniu Marcin czy Justyna ?

  2
  5
  • podnieconywikary pisze:

   A co to za różnica kto WYGRAŁ ???!? Ty myślisz głową czy żołędziem? Chyba będąc radnym istotne jest co ZROBIŁ dla nas i czy ZASŁUŻYŁ sobie na pieniądze które mu dajeMY ? A co te osoby ze zdjęć robią dla naszej społeczności?

   6
   3
 2. podnieconywikary pisze:

  a to na dzidzie już nikt nie głosuje?

  4
  6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *