bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza
15 maja 2023 r. | 12:23
3

872 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jolanta Bloma najlepsza”

  1. mieszkaniec gminy pisze:

    Ta pani radna niech się wytłumaczy gdzie mieszka? w oświadczeniu majątkowm tego nie pisze, a skoro nie jest mieszkanką gminy nie powinna byc radną. sprawę zgłosimy do wojewody żeby podjął działania. Latała po domach z Militowskim błagając o głosowanie na nich, a teraz wypięła sie do wyborców. Weszła z komitetu wójta i głosuje jak on każe. Nie ma żadnego wstydu. Pełni dwie funkcje radnej i sołtyski, a nakazy za nią roznosi pracownik. Na sołtyskę na drugą kadencję sama się zgłosiła i koleżanki ją wybrały. Jaka to obłuda i zakłamanie. Wszystko dla pieniędzy. Niech sie wytłumaczy za męża czy zostali spłaceni pracownicy Techmetu, mają wyroki, zgłosili do komornika, a oni nic nie mają.
    W czyim domu mieszkają to należy napisać w oświadczeniu majątkowym. Czekamy na jej oświadczenie za 2022 rok i wtedy zaczniemy działać. Radny powinien być uczciwy.

  2. mieszkaniec gminy pisze:

    Koninioku sprawdź ustawę o informacji publicznej i dopiero pisz. Gdy ktos bierze publiczne pieniądze tak jak nasi radni, to powinni być transparentni, bo każdy z nas ma prawo zajrzeć im do kieszeni i do domu. Nie chcą mowić czy pisać prawdy niech sie nie pchaja na radnych, wójtów i stanowiska urzędnicze, gdzie pobieraja nasze z podatkow i opłat pieniądze. Ustawa o samorządzie zobowiązuje, że radnym może byc tylko mieszkaniec danej gminy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *