bezchmurnie
piątek
Reklama
Nie wszyscy radni uznali skargę na Wójta za bezzasadną!
12 grudnia 2019 r. | 11:18
4

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny radni głosowali w sprawie skargi na Wójta, w której skarżący zarzucał gminie reprezentowanej przez Wójta Pawła Militowskiego, że ta nie podejmuje interwencji w sprawie zanieczyszczenia środowiska. Radny Piotr Kurowski twierdzi, że to konflikt sąsiedzki pomiędzy dwiema rodzinami... Według Kurowskiego, gmina robi wszystko, co może.

Tylko jedna radna była przeciwna. Pozostali uznali skargę za bezzasadną.

Głosowanie na sesji znajdziecie poniżej (od 48 min).

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Nie wszyscy radni uznali skargę na Wójta za bezzasadną!”

 1. Marian pisze:

  Kawał smyka z tego pawelka musi mieć kogoś w znakach drogowych to co wyprawia to skandal progi i znaki o skrzyżowaniach jednocześnie to wyzucanie pieniędzy w błoto czy może do znajomych. Teraz droga do nikąd na lotnisku a wiznera i koło huli kuli i szkolna gdzi mieszkaja ludzie w skandalicznym stanie i tylko zabawa i reklama pawelka

 2. Marian pisze:

  Piotrek dostał 80 tys odszkodowania to zawsze bedzie za wójtem takiego sobie radnego wybrałem

  • katotaliban pisze:

   Ul.Prosta to “1etap” ,w kolejnym etapie będzie połączenie ul. Prostej z ul.Wodnica wraz z przebudową i poszerzeniem, 3 etap… a no to na razie skupmy się na 1 etapie.

 3. Miła pisze:

  A może Pan Piotr sprawdzi jakie wykształcenie posiada osoba odpowiedzialna za pozyskanie środków UE.
  Czy prawdą jest ze ta osoba ma zawód rehabilitanta.Czyżby finanse gminne były w takim stanie, ze potrzeba jest
  rehabilitacja ?

  7
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *