zachmurzenie duże
-5°
-6°
niedziela
Reklama
Najaktywniejszy senior w województwie poszukiwany!
05 września 2019 r. | 23:42
2

Przed nami trzecia edycja organizowanego przez Wojewodę Śląskiego konkursu na najaktywniejszego seniora w województwie śląskim. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wyróżnionych ze względu na płeć, w wyniku których laureaci otrzymają tytuły „Aktywnej seniorki” oraz „Aktywnego seniora”.

Kandydaci powinni mieć ukończone 60 lat i wyróżniać się swoim działaniem na rzecz środowiska osób starszych oraz integracji międzypokoleniowej. Kandydatów zgłaszać mogą osoby fizyczne, organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie województwa śląskiego.

Zgłoszeń konkursowych dokonywać należy do 16 września 2019 roku poprzez odpowiedni formularz, stanowiący załącznik do regulaminu konkursowego (załącznik nr 1) wraz z podpisanymi formularzami zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników (załącznik nr 2) oraz oświadczeniem o ukończeniu 60 lat (załącznik nr 3). Wszystkie załączniki wraz z regulaminem dostępne są do pobrania poniżej. Podpisane dokumenty należy przesłać na adres Urzędu z dopiskiem „Konkurs – AKTYWNY SENIOR” lub  przesłać skanem na adres e-mail: ps-sekretariat@katowice.uw.gov.pl.

Załączniki:

Regulamin konkursu "AKTYWNY SENIOR" 376.8 KB 2019-08-20 15:33:38
Załącznik nr 1 - formularz zgłoszeniowy 11.95 KB 2019-08-20 15:33:58
Załącznik nr 2 - zgoda na przetwarzanie danych 14 KB 2019-08-20 15:34:21
Załącznik nr 3 - oswiadczenie o ukończeniu 60 lat 12.02 KB 2019-08-20 15:34:39


2 odpowiedzi na “Najaktywniejszy senior w województwie poszukiwany!”

  1. Cwany Lis pisze:

    Podobno Maniek z Kościelca (ps. Winchester,Lalka,Mieszkaniec Osiedla) startuje w tym programie.Jest już w podeszłym wieku, calutki siwiutki, ale za to najaktywniejszy,Ostatnio był w Kruszynie na rajdzie rowerowym (w tym wieku!), walnął kilka luf, popił piwem, wsiadł na rower i pojechał przez las do domu.Tylko może być problem z określeniem płci u Mańka, bo ludzie rożnie gadają.

    • bezrobotny Jórek pisze:

      Pewnie, że trzeba wytypować Mańka.Był kiedyś bardzo aktywny.Zwalniał z gminy ludzi na potęgę.Miał zatargi z większością pracowników.Potem ludzie zmądrzeli i pokazali Mańkowi środkowy paluch.Nie wiadomo, gdzie teraz maniek się tuła.ale to był mściwy facio i wyjątkowy leber.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *