zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. Lidia Burzyńska facebook
Gmina Rędziny otrzymała 1 580 028 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych!
01 lipca 2020 r. | 11:22
10

Gminy powiatu częstochowskiego skorzystały z tarczy samorządowej, a konkretniej z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Zainicjowana przez prezydenta Andrzeja Dudę tarcza przeznacza z Funduszu Covid-19 aż 5 mld zł dla gmin i 1 mld zł dla powiatów – na dopłaty do inwestycji lokalnych.

Pieniądze te będzie można wydać na dowolny wybrany cel – szkołę, żłobek, przedszkole czy drogę, tabor komunikacji miejskiej lub szpital.

Pieniądze w wysokości 1 580 082 zł trafiły do gminy Rędziny.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Gmina Rędziny otrzymała 1 580 028 zł z Funduszu Inwestycji Samorządowych!”

 1. Koń Trojański pisze:

  To My, Podatnicy jesteśmy bohaterami tej darowizny. Proszę o tym pamiętać i nie zmarnować ani grosza.. Pieniądze
  muszą być spożytkowane należycie. !

  11
  1
 2. Cecylia pisze:

  To chyba poseł Burzyńska uratuje naszego pryncypała przed finansową katastrofą będzie chociaż miał na wypłatę dla urzędników!! Tylko dziw bierze, że PIS popiera SLD i takich zaklamanych i trwoniących pieniądze gminne władz. Dla nas mieszkańców już czas na zorganizowanie REFERENDUM, bo następnej manny z nieba nie będzie!!!!!!!!!

  8
  4
 3. katotaliban pisze:

  Jaki ofiarodawca, taka nagroda – marna.

  4
  4
  • Koń Trojański pisze:

   Katotaliban !
   Wypraszam sobie tego typu insynuacje.To Ja pracuję ciężko, płacę podatki, i to tacy jak JA podarowali gminie te pieniądze. Żaden poseł, żaden senator, żaden rząd, ponieważ oni nie dysponują “swoimi” pieniędzmi.Jak rozdają, to wyłącznie te z podatków ciężko pracujących ludzi.
   Kończąc, posłużę się tytułem z pewnego periodyku …. “Przebudźcie się”…

   6
   4
 4. Marzenka pisze:

  Podziękowania za te środki finansowe należą się Pani Lidii Burzyńskiej !!!
  Dziękujemy !!!
  Dziękujemy !!!
  Dziękujemy !!!

  1
  13
 5. Koniniok pisze:

  Podziękowania za te środki finansowe, należą się PODATNIKOM!!!
  Dziękujemy !!!
  Dziękujemy !!!
  Dziękujemy !!!

  9
  2
 6. komentarz pisze:

  Czy mieszkańcy gminy wiedzą, że ten czek jest symboliczny PIS-owi chodzi o to, żeby w II turze głosować na Dudę dlatego poslowie jeżdżą po całej Polsce i rozdają czeki bez pokrycia. Jeżeli mieszkańcy się na to nabiorą to zagłosują na Dudę, żeby mieli całą władzę w jednych rękach. Prezydent Matyjaszczyk nie przyjął tego ochłapu i miał rację, bo nigdy rząd nic nie dał do samorządu, a teraz przed wyborami robi się dobry. Ciekawi fakt, co oni zrobią po wyborach jeżeli ludzie wybiorą Dudę. To będzie wielka tragedia dla Polaków, oni rozdali już wszystko, a teraz nie chcą dopuścić z innej opcji prezydenta, bo będzie im patrzył na ręce i kontrolował, Skąd wezmą pieniądze na realizację czeków??

  23
  1
 7. komentarz pisze:

  Po co te banery z Dudą przy głupim spotkaniu, które nic gminie nie daje. To jest typowa agitacja na kogo mamy głosować za czek bez pokrycia!!!!!!!!!!!!

  • Realista pisze:

   Czy te przyobiecane pieniądze są już na gminnym koncie?!
   A jak gmina nie otrzyma tej kwoty lub żadnej, to co wtedy z twarzą osoby wręczającej tabliczkę z tektury z wydrukowaną kwotą ?!!

 8. FORSA pisze:

  MAM PYTANIE ?
  CZY TE DAROWANE 1,5 MILIONA JEST JUŻ W GMINIE ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *