zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
Chcesz pracować z wójtem? Złóż CV. Kolejne ogłoszenie o pracę
30 marca 2023 r. | 12:34
6

Nie udało się znaleźć pracownika za pierwszym razem, może uda się za drugim? Wójt Paweł Militowski ponownie ogłosił nabór na podinspektora ds. obsługi rady i kadr.

Poniżej ogłoszenie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Chcesz pracować z wójtem? Złóż CV. Kolejne ogłoszenie o pracę”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  kandydaci obawiają się pracy z wójtem, że będą zastraszani i nękani przez wójta oraz. brani pod uwagę po godzinach pracy na wyjazdach na szkoleniach i delegacjach. do pyrzowickich hoteli. Kandydaci obawiają się również bijatyk z rywalkami o względy wojta na dolnym korytarzu w budynku Urzędu Gminy w Rędzinach o których wszyscy wiedzą jak biła się Marzenka z Kasieńka .

  17
 2. Marzanna pisze:

  Kto o zdrowych zmysłach chciałby pracować z takim wójtem??? Kto o zdrowych zmysłach chciałby pracować z taką sekretarz gminy ??? Kto o zdrowych zmysłach chciałby współpracować z taką przewodnicząca rady gminy ??? Każdy oglądający transmisje z obrad sesji widzi z kim miałby do czynienia wspólny mianownik to chamstwo takie przez duże CH. brak kultury nieudolność na każdym kroku a przede wszystkim brak szacunku dla drugiego człowieka!!! Kto o zdrowych zmysłach chciałby z takim osobami pracować ???

  15
 3. Marian pisze:

  Z ryżym lepiej nie

  15
 4. Jarek K pisze:

  Rudy to kłamca i oszust. Trzeba się mieć na baczności. Stać przodem

  15
 5. realista pisze:

  Okręt nabiera wody. Szczury uciekają.
  Ponoć szef GZK też złożył wymówienie … i to pomimo zatrudnienie na zastępcę szwagra.
  Ciekawe co dalej … jak rozwinie się sytuacja.

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *