słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
fot. GZK/UG Rędziny
Będzie kolejne wsparcie z gminy dla GZK
22 marca 2022 r. | 12:13
9

W poniedziałek 28 marca o godz. 15:00 w trybie zdalnym odbędzie się posiedzenie Komisji Finansów Publicznych i Samorządu, podczas której radni będą opiniować projekt uchwały w sprawie przekazania dotacji przedmiotowej dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Rędzinach.

Porządek posiedzenia:
1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu radiowozu na potrzeby Komisariatu w Kłomnicach.
2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2022 rok.
3. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej na lata 2022-2032.
4. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie przekazania dotacji przedmiotowej dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej w Rędzinach.
5. Sprawy różne.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Będzie kolejne wsparcie z gminy dla GZK”

 1. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Na co mamy znowu przekazać nasze podatki tym darmozjadom z osiedla? Żądam żeby przewodnicząca komisji fiansowej napisała wyborcom na jaki cel mają być przekazane nasze podatki. Czy na zakup węgla, to my też chcemy żeby gmina kupiła nam węgiel na zimę, może jesteśmy bardziej biedni niż niektórzy mieszkańcy osiedla.

  9
  2
 2. Pan Japa pisze:

  Zamknąć to w cholerę, bo ciągle trzeba zaspakajać coraz to większe potrzeby gzk. Autobusy z miasta będą taniej i mniej kasy będzie wydane z budżetu. Dosyć już tego jojczenia o kasę. Ciągle mało i mało. A za chwilę będą jojczyc o podwyżki kierowczyki!!!

  • Kościelny pisze:

   Japa czy tam mordka, zamknąć to ty sobie możesz u siebie drzwi wejściowe jak je masz ! Nie jeździsz autobusami debilu to się nie wypowiadaj !!!

   1
   7
 3. Kościelny pisze:

  Szczekaj na mieszkaniówkę, debilu

  1
  7
 4. mieszkanka gminy pisze:

  na forum ciągle słychać wycie, że Osiedle nie dostaje dotacji na węgiel z budżetu gminy.. Proszę wytłumaczyć mieszkańcom jaka kwota i na jaki cel jest przygotowana jest dla ZGMiK Rędziny w tej uchwale ?
  Czy chodzi rzeczywiście o dopłatę do opału dla kotłowni osiedlowej ??? Bo jeśli tak, to :pora skończyć z oszukiwaniem pozostałych mieszkańców gminy.. czy oni otrzymują z gminy dodatek na węgiel, lub deputat węglowy .? Nie,!!! nikt poza osiedlem nie jest uprzywilejowany. pozostali muszą solidarnie zrzucać się na opał dla mieszkańców osiedla.. tona opału kosztuje 2000 złotych. pora pomyśleć o podwyższeniu czynszu, na podobnych zasadach jak w mieście, gdzie średnio kosztuje to minimum 500 złotych. Ile kosztuje czynsz w rędzińskich blokach, będzie tego z 200 złotych ?

  9
  1
 5. katotaliban pisze:

  To GZK czy ZGMiK ? To wie różne jednostki. Ludzie teraz mieszkają w blokach czy autobusach?

  5
  3
 6. Katotaliban pisze:

  Kiedy kolejna podwyżka dla kierowców, bo pewnie już nerwowo przebierają nogami , w oczekiwaniu na przypływ gotówki?

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *