zachmurzenie duże
piątek
Reklama
17. decyzji Wójta Pawła Militowskiego zaskarżonych do SKO w Częstochowie w 2020 roku!
06 lutego 2020 r. | 08:39
10

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Częstochowie przesłało mi informację na temat skarg na decyzje Wójtów i Burmistrzów ze wszystkich gmin powiatu częstochowskiego w 2019 roku. Najbardziej konfliktowym wójtem, którego decyzje były zaskarżane, był Wójt Jerzy Żurek z gminy Konopiska. Aż 58. jego decyzji było zaskarżonych do SKO w Częstochowie. Na drugim miejscu uplasował się Wójt Piotr Juszczyk z gminy Kłomnice - 41., a na trzecim miejscu Burmistrz Ryszard Suliga z 38. zaskarżonymi decyzjami.

A jak wypadła gmina RędzinyWójt Paweł Militowski wydał 17. decyzji, które były zaskarżone do SKO w Częstochowie. Plasuje go to w pod koniec stawki w powiecie częstochowskim.

Najmniej konfliktowa była gmina Wójt Maria Włodarczyk z gminy Dąbrowa Zielona, której tylko jedna decyzja trafiła do SKO. Warto wyróżnić również Wójt Jadwigę Zawadzką z gminy Kruszyna (6. decyzji) i Wójta Wiesława Szymczyka z gminy Starcza (8. decyzji).

ilość skarg na decyzje organu w 2019 roku:
Gmina Konopiska 58
Gmina Kłomnice 41
Gmina Koniecpol 38
Gmina Mykanów 33
Gmina Blachownia 24
Gmina Lelów 24
Gmina Kamienica Polska 21
Gmina Mstów 20
Gmina Poczesna 19
Gmina Olsztyn 19
Gmina Rędziny 17
Gmina Janów 14
Gmina Przyrów 10
Gmina Starcza 8
Gmina Kruszyna 6
Gmina Dąbrowa Zielona 1

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “17. decyzji Wójta Pawła Militowskiego zaskarżonych do SKO w Częstochowie w 2020 roku!”

 1. Redziniak pisze:

  Może warto dopisać w tym agresywnym tytule “tylko”, na samym początku…?

  4
  6
 2. Fanatyk bierek pisze:

  Faktycznie, już tego wszystkiego zdzierżyć się nie da, po prostu.Gdzie to lepsze jutro dla wszystkich mieszkańców gminy? Jak długo można jeszcze na nie czekać? Zostaliśmy oszukani ?

  7
  3
 3. komentarz pisze:

  To nie tylko to aż 17 zaskarżonych decyzji w gminie gdzie za prawników płaci się 20tys miesięcznie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy jesteś Redziniaku pupilkiem wójta, czy może bierzesz od niego jakąś dodatkową kasę? że go bronisz zastanów się czy są ku temu podstawy? Ile osób było niezadowolonch i nie wystąpiło do SKO. Wójt nie odpowiada mieszkańcom na zadawane prośby o informację publiczną!!!!!!!!! To jest pan i władca, którego należy jak najszybciej usunąć z urzędu, aby nie robił większego długu. Sprawdź proszę ile zarabiają inni wójtowie, u nas panuje wielkie bezprawie i skok na kasę!!!!! Wójt zarabia więcej niż prof Majchrowski z Krakowa, jego radni uważją, że jest wszystko w porządku.

  6
  2
  • Redziniak pisze:

   Najzwyczajniej w świecie jestem zwykłym trollem, jak Miła, Z Osiedla i cała reszta komentujących tutaj ?

   1
   5
   • Redziniak pisze:

    Redziniak, ten fałszywy jak wyżej, od kłamstw, populizmu i obrony uciśnionych cwaniaków – musi mieć dobrą fuchę w gminie za nasze pieniądze, że tak ostentacyjnie nadstawia piersi jak Rejtan.
    Ale nie z takimi cwaniakami dawaliśmy sobie rade. 😀
    I oczywiście w każdym poście Redziniaka, tego fałszywego jak wyżej – jak nie ortografia, to dysleksja, a przede wszystkim głowa szwankuje.Chłopie, weź słownik ortograficzny w rękę i na jakieś korepetycje z j.polskiego może być się zapisał.

    6
    1
    • Redziniak pisze:

     Tutaj po raz kolejny pokazuję, że nie mogę napisać niczego mądrego i merytorycznego, więc sam siebie opierniczam. Moja dwubiegunówka zachodzi już za daleko ❤️

     • Miła pisze:

      Cytuje fragment “wypowiedzi piwyzej…”Niczego mądrego i merytorycznego” ….ha ha ha padłam…?

 4. Z Osiedla pisze:

  REFERENDUM , REFERENDUM , REFERENDUM !!!!!!!!!!!!!!
  DOSYĆ ŚCIEMY I OKŁAMYWANIA WYBORCÓW !!!!!!!!

 5. Bosa Zośka pisze:

  Redziniak , powiadasz, że dopadła cie dwubiegunowka.
  .O, to masz ostre jazdy. Czyli cierpisz na ChAD.Może zwieksz dawki Litu lub Karbamazepiny.Zrob coś z tym.Boimy się o ciebie.?

 6. Redziniak pisze:

  Zadaniem dziennikarza jest przekazywanie rzetelnych i bezstronnych informacji oraz różnorodnych opinii.
  Dobro czytelników, słuchaczy i widzów oraz dobro publiczne powinny mieć pierwszeństwo wobec interesów autora, redaktora, wydawcy lub nadawcy.
  Informacje powinny być zrównoważone i dokładne, tak by odbiorca mógł odróżnić prawdę od przypuszczeń i plotek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *