bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
PGG
Lepiej późno niż wcale
21 grudnia 2022 r. | 12:10
2

Od kilkunastu dni śnieg za oknem, a gmina właśnie wydała komunikat dotyczący zakupu "taniego" węgla za pośrednictwem gminy.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Na podstawie art.4 ust. 6 ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz.U. z 2022 r. poz. 2236), Urząd Gminy Rędziny informuje że:

Punkt dystrybucji węgla na terenie Gminy Rędziny znajduje się w Rudnikach, ul. Fabryczna 6.

Firma Radosław Sobiech Transport Usługi Handel Trans – Radex będzie sprzedawać węgiel po preferencyjnej cenie uprawnionym do zakupu mieszkańcom Gminy Rędziny.

Podstawowe informacje kontaktowe:

telefon dla zainteresowanych zakupem węgla mieszkańców: 725 897 663
Skład będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

Do zakupu węgla po preferencyjnej cenie uprawnia osoby fizyczne w gospodarstwach domowych zaświadczenie potwierdzające wypłacenie dodatku węglowego, wydane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rędzinach.2 odpowiedzi na “Lepiej późno niż wcale”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Dokładnie, lepiej późno niż wcale to państwo z kartonu ze swoim skretyniałym rządem zaczynają wykonywać swoje obowiązki.

  ***** ***!!!

  3
  6
 2. mieszkaniec pisze:

  a długo się czeka na zaświadczenie potwierdzające wypłacenie dodatku węglowego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej? da rade wypisać wniosek i od ręki dostać takie zaświadczenie? w tym samym dniu…
  chętnie bym kupił z 1t ekogroszku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *