zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
fot. GZK/UG Rędziny
Kursowanie GZK w Rędzinach we Wszystkich Świętych
25 października 2022 r. | 12:18
6

Gminny Zakład Komunikacji w Rędzinach poinformował o kursowaniu swoich autobusów w poniedziałek 31 października i 1 listopada.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Kursowanie GZK w Rędzinach we Wszystkich Świętych”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Chyba należałoby za bilety zapłacić drożej, bo paliwo bardzo drogie. Wiem, że za kierownika Rzeszota stawka była ok.5zł
  przecież to jest udostepnienie mieszkańcom dodatkowych kursów, które w ogóle nie istnieją. Ale Wolski jest taki głupi stwierdza, że po co skoro gmina musi dać dotację. Dlaczego wszyscy nawet ci, którzy z tej komunikacji nie korzystają mają do niej dopłacać? Uważam, że ludzie powinni zapłacić za te przejazdy po dokładnej kalkulacji kosztów.

  12
  1
 2. PR110 pisze:

  Cmentarne kursy od lat i tak świeciły pustami, odkąd są “darmowe” przynajmniej pustka aż tak nie razi w oczy. Gminy i tak fundują kursy czy jedzie 7 moherów czy 0. Przykład, że może być coś “za darmo” i nie zawsze , nie wszędzie ludzie rzucają się na autobus jak hindusi na pociąg.

  7
  1
 3. mieszkaniec pisze:

  PR110 może jesteś kierowcą? bo wiesz, że autobusy świecą pustami. Proszę pokaż mi jaki gospodarz zdecyduję się na coś nierentownego i nieopłacalnego. Wszyscy mieszkańcy gminy mają dopłacać do mieszkanców Konina, bo to oni mają zmarłych na cmentarzu we Mstowie. Dlaczego szczodry Wolski nie zorganizuje dojazdów do innych nekropoli?
  Tak po chłopsku to się to wykonuje co się opłaca. Po co wozić powietrze? Skoro dojazdy autobusami GZK nie sfinansują się za ten dzień, to po co są potrzebne? Tylko czy Wolski się na tym zna? Ważne, że to sąsiad Militowskiego i tworzą sitwę.

  9
  1
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Zlikwidować nierentowny GZK. Transport MPK Częstochowa będzie bardziej ekonomiczny dla mieszkańców gminy. Czy Pan Wolski się zna na swojej pracy, jest to problem drugorzędny. Grunt, że zarabia ponad 100 tysięcy złotych rocznie. !!!

  • halinazmiensnego pisze:

   zlikwidować nierentowne osiedle, mieszkańców przenieść do familoków pod hute, będą zbierać chrust i palić w kozach, koło torowiska rosną jeżyny i mirabelki, będzie bardziej ekonomicznie ! A GZK ZOSTAJE BO JEST LUDZIOM POTRZEBNE !!!

   1
   2
   • Opiekun ułomnych pisze:

    HALINO, zlituj się ! Jest godzina 2.58, niedługo cieciu idziesz na nocny obchód Chemicznej. Pilnuj Pana PREZESA, byłego WÓJTA, KTORY ZOSTAWIŁ W SKARBCU GMINNYM PONAD 7 MLN ZŁ NADWYŻKI BUDŻETOWEJ !
    Za rządów Pana Prezesa, GZK kierował wysokiej klasy specjalista (fachowiec), a nie sprzedawca maszyn i narzędzi ogrodowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *