bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Krzysztof Smela ponownie starostą częstochowskim
10 maja 2024 r. | 10:56
5

W Starostwie Powiatowym w Częstochowie odbyła się pierwsza sesja Rady Powiatu Częstochowskiego, podczas której radni wybrali starostę, nowy zarząd oraz prezydium rady.

Starostą Powiatu Częstochowskiego został ponownie Krzysztof Smela. Na wicestarostę wybrano Jana Miarzyńskiego. Oprócz tej dwójki, do zarządu powiatu weszli: Gwidon Jelonek, Adam Morzyk i Anna Dziewior.

Przewodniczącym Rady Powiatu Częstochowskiego został ponownie Andrzej Kubat. Jego zastępcami w tej kadencji będą Monika Kosielak i Jerzy Socha.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Krzysztof Smela ponownie starostą częstochowskim”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Ludzie przecież to są już emerci z wielkimi emeryturami i jeszcze im mało. Nic nie robią przynajmniej w naszej gminie, za nic nie odpowiadają i szarpią pieniązki dokąd się da. Musimy napisać do Tuska żeby z tym zrobił w końcu porządek każdy, ale to każdy samorządowiec powinien być rozliczony po skończonej kadencji, bo się pchaja po kasę, a za nic nie odpowiadają.

  11
  4
  • Alan pisze:

   Do Tuska !? 🤣🤣🤣 Każdy Cię ma w dupie 😁

   7
   2
   • Piąty element pisze:

    Popieram mieszkańca Kościelca z tym, że Premier Tusk nie ma nic z tym wspólnego. Musicie napisać do parlamentarzystów, aby zmienili prawo samorządowe. Starostwa do likwidacji, senat do likwidacji, rady (gmin, miast) do likwidacji. Odchudzenie sektora państwowego. Gabinety polityczne w ministerstwach do likwidacji. JOW-y, w wyborach do sejmu – jak najbardziej do realizacji. Stop listom partyjnym do parlamentu.

 2. PR110 pisze:

  Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy! – słowa te wypowiedział w 1945 r. Władysław Gomułka.

  12
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *