zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Koronawirus w ZSP w Rudnikach
19 października 2020 r. | 11:54
0

Sanepid w Częstochowie wydał decyzję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych dla wszystkich klas szkoły podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudnikach. Powodowem takiej decyzji, jak podaje szkoła, są potwierdzone przypadki zachorowań wśród pracowników i uczniów.

Wszyscy domownicy uczniów objęci są do 23 października nadzorem epidemiologicznym, wyjątek stanowią rodzice uczniów klasy V, którzy do niedzieli tj.18.10 włącznie, przebywają decyzją sanepidu na kwarantannie, na nadzór epidemiologiczny przechodzą od poniedziałku tj. 19.10. Nadzór epidemiologiczny wiąże się z obowiązkiem obserwacji swojego ciała i w razie wystąpienia objawów chorobowych zgłoszenie się do lekarza. Mogą Państwo pracować przy zachowaniu obostrzeń związanych z epidemią. Wszystkie informacje będą przekazywane Państwu za pośrednictwem e- dziennika oraz telefonicznie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *