bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Komisja w sprawie nowej opłaty za śmieci
17 lipca 2020 r. | 12:32
10

We wtorek 21 lipca w Gminnej Hali Sportowej w Rędzinach-Osiedlu ul. Działkowiczów 20 A odbędzie się Komisja Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska w sprawie nowej opłaty za śmieci.

Początek o godz. 16:30.

porządek posiedzenia:
1. Zaopiniowaniu projektu chwały w sprawie zmiany Uchwały Nr 72/XLIV/2017 Rady Gminy Rędziny z dnia 26 września 2017 roku w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rędziny.
2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr 73/XLIV/2017 Rady Gminy Rędziny z dnia 26 września 2017 roku w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
3. Sprawy bieżące.10 odpowiedzi na “Komisja w sprawie nowej opłaty za śmieci”

 1. Ula pisze:

  Niech zaczną lepiej robic cos z ludzmi którzy palą w starych piecach i nie da się oddychac na dworze

  10
  11
 2. Chyży Rój pisze:

  Mają poddać te osoby eutanazji według Ciebie?
  Tu nie trzeba nic robić z ludźmi, tylko obniżyć znacznie cenę gazu.Wspomóc osoby najbiedniejsze w zakupie pieców gazowych i wtedy będzie po problemie.Bogaty ma pieniądze na ogrzewanie gazowe, lub elektryczne. Biedny niestety musi palić czym popadnie.Taki mamy klimat.

  12
  6
  • Jacek pisze:

   czy ty potrafisz czytac? ona nic nie napisala o jakiejkolwiek eutanazji w jakim ty swiecie czlowieku zyjesz?

   to ze ktos jest biedniejszy to moze palic gownem w piecu? chyba trafil sie tutaj ktos kogo “nie stac” na wymiane pieca i pali plastikiem albo starymi meblami. zastanow sie 10 raz zanim cokolwiek napiszesz

   4
   5
 3. xyz pisze:

  Czy to prawda, że opłata za śmieci segregowane od września ma wynosić 27 zł / osoba a za niesegregowane 54 zł / osoba ?

 4. Koniniok pisze:

  Gdyby tak było, to już jest definitywny koniec i tej rady i wójta!!

  10
 5. Ula pisze:

  Błagam Cię, powiedz że żartujesz. Twoim zdaniem jeżeli ktoś ma mniej pieniędzy bądź jest biedny to MOŻE palić plastikiem, oponami etc? Chyba mieszkasz w blokach bo nie zdajesz sobie kompletnie sprawy z tego jak wygląda życie na osiedlach domków jednorodzinnych. Wyjście wieczorem od jesieni do wiosny kończy się tym że można wytrzymać kilka minut i nie da się oddychać. Kiepsko cenisz swoje zdrowie

  6
  6
  • Hydraulik ?? pisze:

   A skąd biedni ludzie mają brać kasę na ekogroszek i eko piece CO.?
   Takie urządzenie, tylko o mocy 7 KW, do ogrzania domu o powierzchni do 80 m kwadrat. kosztuje 5000,-
   Piec CO, średnio drugie tyle. Do tego należy zakupić inny osprzet.
   Emerytura , średnio nie przekracza kwoty 2000,-
   Najlepszym wyjściem jest obniżka ceny gazu, partycypacja państwa w pomoc przy zakupie pieców gazowych , osprzętu i wtedy możemy mówić o właściwie pojętej ekologii. Innego wyjścia w zasadzie nie ma. A karanie ludzi palących w piecach badziewiem doprowadzi do ich unicestwienia. Chyba , że o to Ci Ula chodzi…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *