zachmurzenie małe
20°
17°
sobota
Reklama
Kolejny raz wygrałem z Wójtem Pawłem Militowskim przed SKO w Częstochowie
06 kwietnia 2020 r. | 09:16
4

Wójt Paweł Militowski płaci gigantyczne pieniądze za, w mojej ocenie, bardzo przeciętną obsługę prawną. To pewnie dlatego, nie mając żadnych argumentów, Wójt co chwilę przegrywa ze mną sprawy przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Tym razem poszło o nieudostępnienie informacji o nagrodach pracowników urzędu.

Zobaczymy, czy tym razem mi je udostępni...

Poniżej decyzja SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Kolejny raz wygrałem z Wójtem Pawłem Militowskim przed SKO w Częstochowie”

 1. dla kogo to lepsze jutro??? pisze:

  Brawo Panie Redaktorze.Tak trzymać i nie popuszczać ani na krok.Gość żarty bedzie sobie robił z podatników? .
  BEDZIE TYLKO PRZEKAZYWAŁ INFORMACJE, KTÓRE SAM UZNA ZA STOSOWNE.???
  Po co?
  W jakim celu?
  jakby co to jest jeszcze PROKURATURA!!!!!!!!!!!!

  14
 2. Patryk pisze:

  Prokurator !!!!!

 3. Geodeta pisze:

  A ,po zakończeniu pandemii -REFERENDUM !!!!!!!!!!!!!

  10
 4. Marzenka pisze:

  Brawo Panie Redaktorze.!!!! Tak trzymać i nie popuszczać ani na krok. Klawisz z więziennictwa przyniósł ze sobą samo zło i złe nawyki .Robi sobie żarty z mieszkańców przeznaczając na głupoty pieniążki podatników. Radnych wójt z manipulował i omamił i robi z nimi co chce .Oni boją się usta otworzyć żeby ich nie wysłał do Wąsoszy na wczasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *