zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Kolejny bubel! Za co gmina płaci kancelarii adwokackiej?
20 października 2023 r. | 11:06
4

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Rędziny. Tym razem chodzi o uchwałę nr 387/LXII/2023 Rady Gminy Rędziny z dnia 29 sierpnia 2023 r. w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków zespołu interdyscyplinarnego.

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Kolejny bubel! Za co gmina płaci kancelarii adwokackiej?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Jaki pan taki kram!!!
  Militowski na niczym się nie zna !!!
  Militowski przyjął do urzędu radców prawnych z kancelarii byłej radnej z Kościelca !!!
  oni także na niczym się nie znają !!!
  W obecnej kadencji unieważniono lub uchylono praktycznie wszystkie podjęte uchwały !!!
  niektóre uchwały były poprawiane po 3 razy !!!

  Militowski zna się jedynie na romansach !!!
  Militowski zdradzał zonę z podległymi urzędniczkami wyjeżdżąjąc na szkolenia na delegacje za pieniądze pochodzące od mieszkańców

  Jaki pan taki kram!!!

  16
 2. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Ludzie trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam, czy kancelaria prawna i córka Błaszczyka to są prawnicy? Przecież to jest wstyd dla nas, bo biorą nasze pieniądze i na niczym się nie znają. Wojewoda powinien zgłosić do prokuratury ciągłe przestępstwa w gminie Rędziny. Dlaczego za innych wójtów nie bło takich przekrętów, myśleli, że im się uda NAGIĄĆ PRAWO NA WŁASNĄ KORZYŚĆ !! MILITOWSKI TAK ZAWSZE ROBI, MY MIESZKAŃCY ZGŁOSIMY TO DO ODPOWIEDNICH SŁUŻB ŻEBY ZBADAŁY PRAWIDŁOWOŚCI.
  TEGO NIE DA SIĘ SPOKOJNIE CZYTAĆ WSTYD WSTYD WSTYD !!! KTOŚ MUSI PONIEŚĆ KARĘ ZA PRZEKRĘTY I NIEUDOLNOŚĆ. DOŚĆ TEGO !!!!!!!!!!!!!!!

 3. Mieszkaniec Marianki pisze:

  Szanowny Mieszkańcu – skoro Pan Wójt na niczym się nie zna, to ostatecznie podejmuje uchwały Rada Gminy. Widząc, jaki jest stan prawny podejmowanych uchwał ( konkretnie, nagminne ich unieważnianie przez Pana Wojewodę) powinni wymóc natychmiast zmianę prawników w gminie. Winę za taki stan nie należy upatrywać wyłącznie w Panu Militowskim, tylko w Radzie Gminy, na czele z Panią Przewodniczącą. !
  O, ile się orientuję. to w Radzie jest bodajże prawnik, Specjalizuje się On co prawda w prawie anglosaskim, ale jakieś swoje przemyślenia Panu Wójtowi podsunąć powinien.

  14
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *