zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Kolejny bubel Rady Gminy Rędziny
11 kwietnia 2023 r. | 08:56
3

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Rędziny. Tym razem chodzi o uchwałę nr 352/LVIII/2023 Rady Gminy Rędziny z dnia 21 lutego 2023 r. w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do uzyskania wsparcia w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 oraz określenia zasad zwrotu wydatków na świadczenia z pomocy społecznej w formie posiłku lub świadczenia rzeczowego w postaci produktów żywnościowych dla osób objętych tym programem.

Uchwała ta w części jest niezgodna z Konstytucją RP.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Kolejny bubel Rady Gminy Rędziny”

 1. mieszkaniec pisze:

  W końcu ich odwołajmy bo przynoszą nam wstyd!!!!!!!!!!!! Krocie kosztuje kancelaria prawna, która jest tylko do brania pieniędzy, na niczym się nie zna. Żaden z wójtów nie zatrudniał kancelarii, miał radcę prawnego na etacie takich przekretów nigdy nie było. Militowski i radni wydają nasze pieniądze i są ponad prawem. wszystko nalezy spisac i złożyć doniesienie do prokuratury o niegospodarność. A my zróbmy REFERENDUM REFERENDUM REFERENDUM. WYBIERZEMY NOWYCH NA PEWNO LEPSZYCH WŁODARZY.

  12
  • Hebel pisze:

   1. syn alkoholika, żebrzącego na wózku pod Jasna Górą.
   2. syn alkoholika gminnego.
   3. córka kuminiorza.
   4. żona pierdlarza mafijnego.
   5. głupio cwany wózkarz.
   6. murarz.
   7. pracownik fizyczny hipermarketu.
   8. mechanik samochodowy.

   Ludzie !!! Czego jeszcze nie rozumiecie !!!

   11
   • mieszkaniec pisze:

    Kolego kto to jest ten ” syn alkoholika, żebrzącego na wózku pod Jasna Górą” oraz ” żona pierdlarza mafijnego” ? Dość nietypowa zbieranina, dobrze byłoby się doinformować. pozdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *