bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Kolejny bubel prawny Rady Gminy Rędziny! Za co gmina płaci prawnikom?
04 stycznia 2023 r. | 12:14
10

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Rędziny. Chodzi o uchwałę nr 313/LIV/2022 Rady Gminy Rędziny z dnia 8 listopada 2022 r. w sprawie uchwalenia Statutu Sołectwa Kościelec

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Kolejny bubel prawny Rady Gminy Rędziny! Za co gmina płaci prawnikom?”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Militowski uważa, że zjadł wszystkie rozumy radnych powybierali na sołtysów wszystko sobie podporządkował, ale sęk w tym, że nie mają pojęcia o prawie i rządzeniu samorządem. Oni sa do brania naszych pieniędzy. Nowych sołtysów to tylko on wybiera choć jest głupi jak but. To wielki wstyd dla gminy wojewoda powinien to zgłosić do prokuratury i w końcu pociągnąc ich tzn wójta i radnych do odpowiedzialności. Oni traktują gmine jak prywatny folwark.

  22
 2. Mieszkanka z Kościelca pisze:

  Radcy prawni zatrudnieni w Urzędzie Gminy w Rędzinach
  to radcy z kancelarii prawnej byłej radnej z Kościelca !!!
  Czynią tak jak każe im wójt gminy .który przecież
  nie zna się na niczym !!!

  20
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  Mam rozumieć, że to córka Kryspina Błaszczyka tego z SB p. Smolińska. Ciekawe jak ona skończyła prawo tatuś załatwił wszystko nawet studia prawnicze córeczce. Dla niego wszystko było możliwe w tamtych czasach.

  21
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  halinazmiesnego, mieszkaniecrudnik, koninlok, inne typki, kolbooprawcy i popychadła ryżego !!!
  Nie skomentujecie decyzji Pana Wojewody ?. Nie macie merytorycznych argumentów ?. Nie macie zielonego pojęcia o samorządzie gminnym ? Potraficie tylko pluć na tych, którzy w sposób rzeczowy wytykają masakryczne błędy władzom gminy. !!! Można zrozumieć, że Wojewoda unieważnia jakieś sporne punkty zawarte w uchwale. Ale żeby zaraz unieważnić całość uchwały i uznać ją za niezgodną z ustawą o samorządzie gminnym i Konstytucją RP !!!!!!!! Coś niebywałego !!!
  Ku*wa……… Jprdle dno i kilo wodorostów !!!

  22
  1
  • hałabała pisze:

   Co ty p**lisz ??!? Na gaciach nosisz plamy z uryny, abonamentu rtv nie płacisz, cerujesz skarpety z lidla, purzyty podcierasz jak się przypomni, śmieci po nocach pod las wywozisz i ty będziesz tutaj politykował ??? To zbierz podpisy, wpisz sie na liste, zostań radnym czy wójtem i zrób wszystkim dobrze !!!

   1
   15
   • Pan z Kościelca pisze:

    hałabała , cieciu z Chemicznej…
    Coś na temat unieważnienia uchwały potrafisz wydukać (może być wiejską gwarą) esbecki obsrańcu, jak nie to waruj i pilnuj Pana Prezesa !

    13
    1
    • hałabała pisze:

     Nie zapomnij wyszorować wiadra na niedziele, boś zabryzgoł w środe po spleśniałym świątecznym bigosie i twoja jadwiga do dziś w siyni dżystać ni może, ino za stodołe loto. Ulżyj babie.

     1
     8
 5. Jolanta pisze:

  Paweł, nie przejmuj się. Głowa do góry. !
  Zastałeś gminę drewnianą. uczyniłeś MUROWANĄ. !
  Na pohybel malkontentom. !

  4
  15
 6. Marek pisze:

  PUK!!! PUK!!! PUK!! Rudy oszukał wszystkich!!!

  17
 7. mieszkaniec pisze:

  Czy ty Jolanta upadłaś na łeb żądam od ciebie oświeć mnie gdzie jest ta murowana gmina? Chba doisz tą gminę jak Militowski i go bronisz !!!!!!!!! My ich na pewno wkrótce odwołamy w końcu wyborcy nie będą się wstydzić za ich postawę i pazerność ! JUŻ SIĘ NACHAPALI NASZYM KOSZTEM. Za stawki za wywóz śmieci za podwyżkę podatków o 25% choć MF zaleciło podwyżkę o 11,8%. za te unieważnione uchwały rady gminy przez wojewodę.

  16

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *