zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
Kolejna uchwała rady gminy unieważniona!
07 stycznia 2020 r. | 13:25
7

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Rędziny. Tym razem uchwałę Nr 103/XVII/2019 Rady Gminy Rędziny z dnia 26 listopada 2019 roku w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia, w tym w schronisku dla osób bezdomnych oraz schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi.

Po co gminie radca prawny, skoro nie potrafi przygotować zgodnie z prawem uchwały rady?

Poniżej znajdziecie rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Kolejna uchwała rady gminy unieważniona!”

 1. Redziniak pisze:

  Niech pan wójt poda, ile zarabia Pani Radca Prawny, bo to co się wyrabia w tej gminie, to już przechodzi ludzkie pojęcie !!!
  Jeszcze nigdy nie było tak słabiutkiego procedowania nad uchwałami oraz ich poziom nie był tak żenująco sprzeczny z prawem jak obecnie!!!

  8
  2
  • Rędziniak pisze:

   Teraz widzę, że jest już artykuł ile zarabia radca. Głupi ja.

   5
   1
   • Lucek pisze:

    Oj głupi Ty ?
    My mieszkancy gminy nie wiemy ile radca prawny zarabia.Mamy jedynie dane z niespełna 2 lat i wyrzucone w błoto prawie pół miliona złotych na zabiegi prawne.

 2. Elunia pisze:

  Witam kochani 🙂
  Całkiem swobodnie, zrelaksowana, popijam popołudniową kawusie, zerkając ukradkiem na stronę tego portalu.
  Znowu niemiłe zaskoczenie.Znowu zostałam spoliczkowana działaniami władz naszej gminy.Czy nie ma w tej gminie nikogo, kto by mógł zgodnie z prawem przeprowadzić uchwały rady gminy, w taki sposób, aby nie było potem wstydu !?Patrzę na bizantyjską pensje Pana Wójta i tak sobie pomyślałam, że dla zwykłej przyzwoitości powinna ona odzwierciedlać i być adekwatna do poziomu wykonywanej pracy.Jak jest w gminie Rędziny, nie muszę chyba tłumaczyć.Wystarczy poczytać o tych “perełkach”.A mniemam, że to dopiero powolutku się rozkręca….taki efekt kuli śnieżnej.

  13
  4
 3. Miłosz pisze:

  Kolejna uchwała unieważnione, wielkie rzeczy. To normalne, czytaliście czego się tam czepiaja ? Na dodatek wystarczy poczytać że z naszymi urzędami nigdy nie wiadomo (Tak jak z sądami ) jedna 8 ta sama uchwała analizowana przez inny urząd winnym województwie będzie dobra… robimy tu na tym portalu czasem z igły widły… naprawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *