zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Kolejna kompromitacja obsługi prawnej gminy Rędziny!
18 sierpnia 2020 r. | 13:00
5

Wojewoda Śląski nie ma litości dla błędów popełnianych przez obsługę prawną gminy Rędziny. Właśnie została unieważniona kolejna uchwała Rady Gminy Rędziny. Chodzi o uchwałę nr 149/XXV/2020 Rady Gminy Rędziny z dnia 30 czerwca 2020 r. w sprawie przyjęcia Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem Gminy Rędziny na lata 2020–2025.

Ustawa ta jest sprzeczna z kodeksem cywilnym.

Uzasadnienie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Kolejna kompromitacja obsługi prawnej gminy Rędziny!”

 1. Redziniak pisze:

  Niech wojt powie wreszcie, ile wydał do tej pory naszej kasy,na obsługę prawną, w tym na Kancelarię Prawną, na prawnika, który reprezentował gminę w procesie pana Rzeszota , procesie przez gminę przegranym.Ile wydał naszej kasy na swoich doradców, premie i nagrody, dla koleżanek w gminie i podległych jednostek!!!
  Po co tworzył w gminie referaty rozbudowujac w ten sposób administracje!!!!!
  Ile wydał kasy na delegację od początku kadencji. ?
  Tego dłużej już nie da się wytrzymać!!!!
  Na jakiej podstawie podniósł tak drastycznie opłaty za śmieci.!!!!!
  Świadomie napisałem podniósł , albowiem przedstawił projekt takiej uchwały wcześniej karmiąc ludzi pseudo analiza?!!!!!!!!

  11
  1
 2. Marianka pisze:

  A to tylko w tej jednej gminie w województwie uwalili taką uchwałę?

  7
  11
 3. Ratca prawny pisze:

  PUK PUK Za poprzedniego wójta nie było takich dżąder. !!!
  Może zdarzyło się raz lub dwa unieważnienie uchwały, a tutaj to już stało się normą!!! PUK PUK

  18
  2
  • Wróg ciemnoty pisze:

   PUK PUK Poprzedni wójt miał klasę i był gospodarny. Nie zasłużył gminy, zostawił na pożegnanie ponad 7 baniek żywej gotówki. Ale lud wybrał innego. Teraz lud płacze i pomstuje, * że jest drogo i ogromnie zadłużono gmine !
   PUK PUK

   14
   1
 4. Mieszkaniec gminy pisze:

  Mamy studenta prawa radnego z Kościuszki ,
  Student prawa błysnął wiedzą na posiedzeniu sesji kiedy mówił o systemie prawa ” common law ” który jest charakterystyczny dla krajów dla krajów anglosaskich m.in. Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych czy Australii .
  Student buja w obłokach na posiedzeniach sesji wierci się jakby miał owsiki nieustannie przeszkadza innym .
  Może student pomoże nieudolnym radcom prawnym tak ich bronił a tu kolejna skucha . Nadzór prawny unieważnił kolejną podjętą uchwałę przez radę gmin zaopiniowaną przez radców prawnych zatrudnionych przez wójta.
  Radcy prawni ośmieszają wójta i radnych w oczach mieszkańców ,
  WSTYD !!!

  14
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *