bezchmurnie
25°
24°
piątek
Reklama
UG Rędziny
Kierownik GZK w Rędzinach zarobił blisko 100 000 zł!
21 października 2022 r. | 12:28
9

41-letni Adam Wolski to kierownik Gminnego Zakładu Komunikacyjnego w Rędzinach. Wolski posiada na współwłasność oszczędności w wysokości 14 864,17 zł, dom za 530 000 zł oraz działkę za 60 000 zł.

Wolski jako kierownik GZK w ubiegłym roku zarobił 96 417,99 zł, do tego z umów zlecenia 9 108 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Kierownik GZK w Rędzinach zarobił blisko 100 000 zł!”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  A może tak kosiarki sprzedawać w Urmiku? jest sąsiadem wójta i dlatego dostał to stanowisko nigdy nie miał bladego pojęcia o tranporcie publicznym Militowski takich wynagradza tylko się bardzo dziwię, że w zwolnieniu Rzeszota brał udział Spiechowicz nie jest mu teraz wstyd? Rzeszot miał ukończony transport na Politechnice Opolskiej i wszystkie uprawnienia do szkolenia kierowców. Ciekawy jestem jakie ten ma przygotowanie? Już czas rozwalić tą wstrętną sitwę.
  Czy Wolski wygrał konkurs? Ciągle Militowski wszystkich hojnie swoich wynagradza naszymi pieniędzmi.

  13
  2
 2. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  sąsiad wójta jest informatykiem !!!
  dodatkowo potrafi grać na gitarze i ładnie śpiewa w kościele !!!

  12
  2
  • PR110 pisze:

   To A.Rz. miałby rządzić dłużej GZK niż A.Łukszenka Białorusią? Przyszli kandydaci zawsze mogą się kształcić na ‘kierownika G.Z.K.’ i startować, bo po 20 latach ktoś może wejść do Urzędu i spółek/zakładów skarbu państwa i powiedzieć ”Wszyscy won.”

   3
   12
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  PR110 odpowiadam, że jeżeli ktoś jest dobry potrafi prowadzic transport, ma odpowiednie wykształcenie i przygotowanie zawodowe to może, a nawet powinien rządzić GZK. To on wyprowadził GZK na prostą nie bał się wyzwań, bo się na tym znał. miał uprawnienia do szkoleń kierowców. Nawet jadąc do pracy potrafił skontrolować czy ktoś nie jedzie na gapę. On był oddany temu zakładowi powinien doczekać do emerytury, zresztą i to sprawę ostatecznie wygrał. Wolski to zwykły cieć stanowisko go przerosło, ale sąsiad wójta. Usunęli Rzeszota żeby zrobic miejsce Wolskiemu ale tak perfidnie? ludzie to pamiętają.

  12
  2
  • Agusia pisze:

   Zwolnienie Pana Andrzeja odbyło się w specyficznie perfidny sposób. Został on bowiem podstępnie zwabiony około godziny 20.00, do GZK, pod pretekstem rzekomej awarii. Tam w pomieszczeniu czekało na niego dwóch samorządowców. Wójt i jego dawny kolega i zastępca Spiechowicz. Przybyłemu Kierownikowi wręczyli wypowiedzenie. O ile pamiętam zawierało ono błędy natury formalnej. Niestety, walka o dobre imię oraz przywrócenie do pracy Kierownika GZK Pana Andrzeja trwała dobrych kilka lat. W tym czasie podmiotem zarządzał informatyk , były sprzedawca kosiarek, pił spalinowych itp. urządzeń ogrodowych. Pan Andrzej wygrał z gminą w sposób spektakularny. Sąd przywrócił go do pracy. Czym się zajmował, i w jaki sposób był traktowany wszyscy wiemy. Jego potencjał specjalisty wykorzystywano w dość perfidny sposób. Angażowano go między innymi do pilnowania robotników sezonowych, którzy reperowali dziurawe drogi w gminie. Musimy pamiętać, że swoją wiedzą, umiejętnościami oraz doświadczeniem były kierownik GZK , mógłby “zamordować” prawie każdego pacjenta, który zechciałby z nim zmierzyć się merytorycznie. !!!
   Pamiętajmy ! że za jego odwołanie odpowiedzialny jest wójt oraz jego były kolega i zastępca Spiechowicz. !!!!!!!!!

   P.S. Mam nadzieję, że nowy wójt postąpi analogicznie z ludźmi Militowskiego, po objęciu fotela wójta , czego życzymy mu z całego serca !

   13
   1
   • mieszkaniec pisze:

    Ciekawa historia, a kto będzie nowym wójtem? Bo kościelcokom czy rudnicokom wystarczy podremontować remizyje czy zasaić trawe na boisku i już HEJ KTO POLAK NA BAGNETY część z nich pójdzie głosować na wiadomokogo. Ja znam przypadki że radny gorzołe rozdawał i osoby z fioletowym nosem szły na niego głosować.

 4. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Militowski nie lubi osób mądrzejszych od siebie
  osób które potrafią myśleć samodzielnie !!!
  Militowski lubi otaczać się bezmyślnymi baranami
  wtedy czuje się bezpiecznie !!!

  13
 5. mieszkaniec gminy pisze:

  Szkoda, że tym baranom płaci takie wysokie wynagrodzenia z naszych pieniędzy. Niech rozdaje swoje, bo ma z czego. Mam nadzieję, że po kadencji odpowie za wszystko karnie i zamiast wrócić jako klawisz, to jego będą pilnować klawisze.
  To jest wielki wstyd dla naszej gminy, że taki człowiek jest wybierany już dwukrotnie. Pytam tych, co na niego głosowali, czy nie jest im wstyd? to nie jest wójt wszystkich mieszkańców, co najwyżej może niewielkiej polowy, a może nawet też nie. Postawił na lepsze jutro dla siebie, a ludzie zrozumieli, że to będzie dla nich. Podatki wysokie, za śmieci płacimy bardzo dużo, gmina nadmiernie zadłużona, a on zrobił drogę zającom w polu. Ten człowiek na niczym się nie zna, nie wie jak postępować. NIE POWINIEN NIGDY BYĆ NA TYM STANOWISKU!!!!!!!!!!!!

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *