zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Jutro rozprawa w sprawie “zniesławienia” gminy Rędziny
02 sierpnia 2022 r. | 11:32
8

Jutro przed Sądem Okręgowym w Częstochowie odbędzie się rozprawa apelacyjna w sprawie "zniesławienia" Gminy Rędziny.

W pierwszej instancji, Sąd Rejonowy w Częstochowy uznał niżej podpisanego za winnego zniesławienia. Przypominam, że gmina Rędziny poczuła się "zniesławiona" tym, iż napisałem artykuły m.in. na podstawie informacji publicznej przesłanej przez Wójta Pawła Militowskiego, które dotyczyły wpływów i wydatków za śmieci w gminie Rędziny. Gminie nie spodobały się sformowania, że "gmina nieźle zarabia na Waszych odpadach" i "mieszkańcy płacą za dużo za śmieci". Według wójta, są to nieprawdziwe informacje.

Jutro powinien zapaść wyrok w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Jutro rozprawa w sprawie “zniesławienia” gminy Rędziny”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Czy rozprawa jest utajniona? przecież mieszkańcy powinni mieć prawo w niej uczestniczyć. Gmina to nie wójt gmina to są mieszkańcy, a nam nie pozwolono przyjść na rozprawę jako strona w procesie nie jest to dziwne? Może mamuśka wójta jest w tej sprawie ławniczką i miała coś do powiedzenia. Należy to zbadać i ewentualnie odsunąć ją od tej sprawy.

  16
  2
 2. Rekord pisze:

  rudy bez szans

  15
  2
 3. ogryzek pisze:

  sąd zapewne nakaże prowadzić sprawę od początku. Dopilnujemy już, żeby nie było żadnego utajniania procesu, który de facto dotyczy wszystkich mieszkańców gminy. Musimy być obecni na sali. To MY stanowimy rdzeń tej gminy. Chcemy jawnego procesu, przy naszej obecności.

  15
  1
 4. hałabała pisze:

  Powinieneś sie waść Paweł z wójtem Pawłem dogadać. Zgoda buduje a niezgoda rujnuje, juz nasi przodkowie o tym wiedzieli. Być może wspólnymi siłami moglibyście pomóc innym, to są najważniejsze w życiu kwestie. Nikt nie jest idealny, ani ty, ani on, ani ja, ale najważniejsze jest to, że się staramy, Pamiętaj, że najbardziej żałuje się w życiu tego, czego się nie zrobiło.

  2
  12
 5. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  hałabało , starania to odrobinę za mało. Tutaj potrzeba wyników, efektów i mądrego gospodarowania budżetem. !
  Dług ponad 12 mln zł, deficyt ponad 7 mln zł , O jakim dogadaniu kolego piszesz?
  Natychmiast jest potrzeba “odchudzenia” stanowisk urzędniczych. Dymisja wójta i radnych.!Wtedy ta zgoda będzie budować .!

  10
  2
  • hałabała pisze:

   To startuj na wójta i pokaż jakie to będą wyniki i efekty. Obydwaj wiemy że tacy jak ty są mądrzy tylko w gembie. Tzw krzykacz łosiedlowy głośny tylko w porywie alkoholowego amoku ! Se lepiej chrust i liście zbieraj na zime, bo będziesz meble palił w tych familokach.

   1
   5
   • Mieszkaniec Osiedla pisze:

    hałabało, brudna pało (cytat z Obajtka). Za rok zostanie po was tylko smród i kupa długu, z naciskiem na kupa. Poza tym bardzo trudno będzie pokazać efekty i wyniki od razu, gdyż gmina ma ponad 12 milinów długu i ponad 7 milionów deficytu !!!Ale gdy będą ( zapewniam, że tak będzie) nią zarządzać mądrzy ludzie, to DAMY RADE !!!

    • pixi i dixi pisze:

     Łosie-dloku ja sie nie martwie długiem, ty, twoja stara i pociechy jak dorosną spłacą to w podatkach. Będziecie tyrać u pana swojego obcokrajowca, będziecie jeść TIPy i inne takie i spłacać długi za remonty naszych dróg, za budowę np sali gimnast. dla moich dzieci, za premie urzędników. Taki wasz marny los i pogódź się z tym, będzie ci łatwiej tyrać !

     1
     1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *