bezchmurnie
14°
14°
piątek
Reklama
Jest skarga na kierowników jednostek w gminie Rędziny
07 kwietnia 2021 r. | 13:14
2

We wtorek 13 kwietnia w trybie zdalnym odbędzie się posiedzenie komisji skarg i komisji Rady Gminy Rędziny. Przewodniczący Komisji - Piotr Kurowski, który zawodowo jest technikiem mechanikiem w MPK w Częstochowie, zapozna komisję ze skargą, która wpłynęła na Kierowników Jednostek w gminie Rędziny.

Początek o godz. 17:00.

Może ktoś wie, czego dotyczy ta skarga?

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Jest skarga na kierowników jednostek w gminie Rędziny”

 1. Mieszkanka Gminy pisze:

  Pan Kurowski jako specjalista w zakresie naprawy taboru MPK w Częstochowie zapewne skargę na Kierowników Jednostek w gminie Rędziny uzna za bezzasadną .

  Pan Kurowski odkąd otrzymał sute odszkodowanie czyni wszystko co mu każe wójt gminy i zapewne jego radcy prawni .ponieważ wiedzy w tym temacie nie posiada żadnej .

  31
  2
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Dlatego koniecznie trzeba zlikwidować Rady Gmin oraz Starostwa Powiatowe.
  Wójt podległy bezpośrednio Wojewodzie, aby ten mógł go swobodnie opróżnić ze stołka, w razie gdyby osigał słabe wyniki w działaniu. Teraz odwołanie wójta powoduje znaczne obciążenie dla budżetu i jest czasochłonne. Po modernizacji niektórych aktów prawnych, Wojewoda miałby szanse takiego delikwenta wyprowadzić z gabinetu za ucho w kwadrans. Bez uszczerbku dla finansów publicznych.

  15
  8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *