bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Jest przetarg na modernizację aż trzech dróg w gminie Rędziny
05 maja 2023 r. | 07:37
16

Urząd Gminy Rędziny w końcu ogłosił przetarg na modernizację dróg gminnych na terenie gminy Rędziny. Zmodernizowane mają zostać trzy drogi: ul. Młyńska w Kościelcu, Szkolna w Koninie i Słoneczna w Rudnikach.

Oferty można składać do 29 maja.

Szczegóły TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI16 odpowiedzi na “Jest przetarg na modernizację aż trzech dróg w gminie Rędziny”

 1. Mieszkaniec osiedla pisze:

  Wójcie gminy kiedy przetarg na modernizacje dróg gminnych na osiedlu w Rędzinach na ulicy Mickiewicza i ulicy Broniewskiego na osiedlu w Rędzinach.
  Wójcie gminy podczas zebrania sołeckiego Sołectwa Rędziny Osiedle w dniu 15 września 2022 r. obiecałeś wykonać modernizację tych dróg gminnych na osiedlu ponieważ pozyskałeś na ten cel aż 1.200 tys. zł
  Wójcie gminy radna Warwasińska posiada nagrania wszystkich składanych przez ciebie obietnic.
  Wójcie gminy mieszkańcy będą mogli przekonać się ile warte są twoje składane obietnice !!!

  18
  2
  • podnieconywikary pisze:

   to niech radna założy gumofilce, weźmie taczke i poklei dziury w drodze ! za co jej płacimy? za siedzenie ?? za nagrywanie rozmów ?

   3
   15
   • mieszkaniec pisze:

    skoro jesteś taki podniecony to za co płacimy innym radnym, którzy naprawdę biorą za nic duuuuże pieniądze. Ta radna przynajmniej widać, ze dba o nasze interesy kołtunie, a inni tylko o swoje. Na niczym się nie znają głosują jak im wójt każe, ciągle uchwały są uchylane w żadnej kadencji rady tak nie było. Zadna rada w naszej gminie nigdy nie brała takich pieniędzy!!!!!!!!!!!

    15
    1
    • Mieszkaniec Osiedla pisze:

     To standard…
     podniecony omechniołek zawsze sra na forum , a potem leci robić gałe mocodawcy. Dlatego jest stałe podniecony…

     12
   • Mieszkaniec gminy pisze:

    gumofilce niech założy wójt gminy przecież ma wykształcenie budowlańca

    10
 2. mieszkaniec pisze:

  Ja się pytam gdzie są radni z Redzin? Przecież w Rędzinach nie robi się nic ! niedługo Rudniki będa stolicą gminy. Skoro sie zgodzili te nasze nieuki na przewodniczącą rady z Rudnik.,ta funkcja należy się Rędzinom jak psu miska. Wójt z Rudnik przewodnicząca z Rudnik i garna do siebie i ogałacają Rędziny. Wyglądają Redziny jak ubogi krewny Rudnik.
  Myślę, ze już najwyższy czas odsunąc ich od rządzenia, bo wybitnie się nie nadają. Nawet nie potrafią zadbać o interes wborców, którzy na nich głosowali. Pół gminy i większość radnych jest z Rędzin, a oni głosują żeby wszędzie robić tylko nie w Rędzinach. Obcy ludzie się śmieją z drogi w polach tej wójtowej, pytaja komu ona ma służyć? Zróbmy w końcu REFERENDUM i połóżmy kres tej niesprawiedliwości. Naprawdę proszę drodzy mieszkańcy zacznijmy działać, bo za rok to Rędziny ta rada wykończy!!!!!!!!!!

  14
 3. Marzenka pisze:

  Spytajmy wójta gminy, ile wydał za swojej kadencji na nagrody i premie dla podwładnych koleżaneczek i koleżków (urząd, GOK.GZK, ZGMiK, Szkoły, itp.) Tylko, żeby podał łączną kwotę od samego początku rozdawnictwa. Od pierwszej kadencji. Szczególnie, jak szastał naszymi pieniędzmi w okresie Pandemii, aż do teraz. Wójcie Militowski – Kawa na ławę. Pieniądze są ostatecznie nasze, podatników. Musimy mieć wiedzę jak je rozdysponowałeś wśród swoich.

  18
  • mieszkaniec Kościelca pisze:

   Marzenko na pewno nie udzieli odpowiedzi przecież pan redaktor pytał i mu odmówił. Rozdał na premie i nagrody w 2022 roku 280000 zł z naszych podatków i opłat za śmieci, bo są najwyższe w całym powiecie. Żadna gmina nie ma opłat za wywóz śmieci aż 35 zł od jednej osoby. Podatki podnieśli o 25 % w żadnej gmnie takich podwyżek nie było. Skarbniczka w Rędzinach i Sekretarz zarabiają najwięcej ze wszystkich ościennch gmin. Militowski rozdaje nasze pieniądze, a nas nie stać na opłaty. Gmina puchnie od urzędników żaden wójt nie zatrudniał tylu urzędasów.
   500+ zostało przeniesione do ZUS, czy ktoś został zwolniony z GOPS-u – nie, bo to wszyscy jego poplecznicy. w naszej gminie powstała mafia. Zróbmy REFERENDUM i ich odwołajmy pytałem wielu ludzi są za tym, na pewno pójdą głosować. Mają dość rządów tej rady i tego wójta. !!

   11
  • Marian pisze:

   Przeiceż będzie robiona Broniewskiego Mickiewicza i Nowa. Wszystko w tym przetargu jest opisane https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c820ea62-e3fb-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

   4
   11
  • gad_z_rakowa pisze:

   hapej gałe rzancia !

   1
   8
   • podnieconywikary pisze:

    gad, cieciu z Chemicznej. Jest godzina 1.27, a ty kundlu nie gnijesz w budzie ?
    Waruj i pilnuj Pana Prezesa, byłego Wójta, który pozostawił w skarbcu ponad 8 milionów nadwyżki budżetowej, i nie był pośmiewiskiem w powiecie !!!

    6
    4
    • mieszkaniec pisze:

     A ty … jak ci tam … podszywający się pod innych bezimienny trolu, o 17 to pewnie z roboty wróciłeś i zerzarłeś właśnie źmiory z psią karmą? To nie kopieta dzisiej dołów w nadgodzinach czy się browary skończyły ?

     2
     2
     • radna murarz pisze:

      mieszaniec – , idż spać bo jutro od rana klęczysz pod biurkiem swojego pana.

      1
      1
     • mieszkaniec pisze:

      “radna murarz ” spytaj sie swojej matki co tak okrakiem chodzi po powrocie z roboty, gwarantuje ci że nie jest kowbojem

 4. Mieszkaniec osiedla pisze:

  Zadałem pytanie
  Wójcie gminy kiedy przetarg na modernizacje dróg gminnych na osiedlu w Rędzinach na ulicy Mickiewicza i ulicy Broniewskiego na osiedlu w Rędzinach.

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *