słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
Jest apelacja od wyroku w sprawie zniesławienia gminy Rędziny
20 stycznia 2022 r. | 12:54
6

Stało się. Apelacja od tego, moim zdaniem, haniebnego wyroku dla polskiego sądownictwa, została złożona. Sprawa o zniesławienie gminy Rędziny trafi do Sądu Okręgowego w Częstochowie i tam zapadnie prawomocny wyrok.

Gmina Rędziny poczuła się zniesławiona tym, iż napisałem artykuł na podstawie informacji publicznej przesłanej przez Wójta Pawła Militowskiego, który dotyczył wpływów i wydatków za śmieci w gminie Rędziny. Gminie nie spodobało się sformowanie, że "gmina nieźle zarabia na Waszych odpadach". Według wójta, są to nieprawdziwe informacje.

Z uwagi na wyłączenie jawności całego procesu, poczekam do prawomocnego wyroku, by szerzej opisać całą sprawę.

Rozprawa przed Sądem Okręgowym w Częstochowie powinna odbyć się jeszcze przed wakacjami.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Jest apelacja od wyroku w sprawie zniesławienia gminy Rędziny”

 1. Rudy Bawidamek pisze:

  Brawo Pan Redaktor!!!
  Nie wolno kneblować ust prasie. To zamach na, wolność niezależnego dziennikarstwa.
  Wójt utajnił proces. Po co to zrobił, skoro czuł się tak bardzo pokrzywdzony, mógł z podniesioną przyłbicą domagać się na sali obecności mieszkańców gminy. Jakie tajemnice ma przed mieszkańcami wójt , który żyje z ich ppodatków!
  To celowo wymierzony strzał z pięści tym wszystkim , którzy łożą na wynagrodzenie wójta!!!
  To jest hańba dla wójta!!!
  Człowieku , stań w prawdzie przed mieszkańcami gminy. Pokaż, że nie masz przed nimi żadnych tajemnic!!!
  To najgorszy wójt w dziejach gminy , od momentu powstania samorządu. Gorszy niż dawni Naczelnicy Gminy!!!!!

  14
  1
 2. mieszkaniec pisze:

  Drodzy wyborcy co ci nasi radni wyprawiają, naprawdę należy ich odwołać jak najszybciej za podwyżkę wynagrodzenia dla Militowskiego. Proszę sprawdźcie w onecie, że R.Trzaskowski zgodnie z nową ustawą dostał pensję 18.293,20 zł
  brutto bez żadnego wyrównania to wynagrodzenie dostał od 01.01.2022. Militowski ma wyższą pensję od prezydenta stolicy jeszcze dali mu wyrównanie od m-ca sierpnia 2021. Czy oni na głowę poupadali, jacy są szczerzy z naszych podatków, a gminę zadłużają coraz więcej. Za to wszystko należy im już w końcu podziękować. To są łobuzy nie nasi przedstawiciele omotani przez Militowskiego. Nie mają poczucia wartości pieniądza, bo nie ich to są pieniądze, jak mogą nam spojrzeć w oczy?

  14
  1
  • obywatel Kane pisze:

   Jeśli szybko nie pozbędziemy się tych ludzi w referendum, będziemy przecierali potem oczy ze zdumienia. Widzicie, że są tak zdeterminowani trwaniem przy władzy że nawet nie mają żadnych hamulców moralnych. Aby trwać przy władzy zapowiadają publicznie swoją śmierć. !!!
   Rozdają sobie NASZE pieniądze na tłuste diety , wynagrodzenie wójta, premie i nagrody bez żadnego uzasadnienia. Do obrony swoich niecnych uczynków wykorzystują gminnych trolli.!!!
   Będą trwać na funkcjach, bo tutaj pieniądze są za darmo i bez żadnej odpowiedzialności,!!!
   To są bardzo niebezpieczni dla NAS ludzie!!!

   14
   1
 3. mieszkaniec Marianki pisze:

  Militowski to głupi chłop jak można wnosić do sądu o utajnienie rozpraw skoro one dotyczą zniesławienia gminy tzn. nas wszystkich, my powinniśmy mieć prawo być obecni na rozprawach i wielu by skorzystało. Dziwię się sądowi, że na to wyraził zgodę, chyba, że mamusia miała na to wpływ jako ławniczka w sądzie karnym. Militowski myśli, że gmina to on muszę go uświadomić, że gmina to my, a on nas okrada na swojej wybujałej pensji. Panie Militowski trochę więcej pokory, czas pana się już nieubłagalnie kończy. Wkrótce pożegna się pan z tym gminnym korytem raze ze swoimi niewykształconymi radnymi, którzy na niczym się nie znają, nie mają umiaru, tylko dokąd mogą chapią forsę pełnymi garściami. TAKIEJ RADY I WÓJTA RĘDZINY NIE MIAŁY.

  11
 4. Tytus pisze:

  Sam masz ochotę na to koryto

  11
 5. obywatel Kane pisze:

  Tyfus……..ochujał*ś……….tłusty kierowczyku . Już nie mieścisz się w szoferce, tak ci kałdun urósł z pieniędzy podatników !
  Kiedy będziesz skamlał o kolejną podwyżkę i wołał mieszkańców na pomoc, kolbooprawco ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *