bezchmurnie
14°
14°
piątek
Reklama
Ile zarabiają urzędnicy w Urzędzie Gminy Rędziny?
25 października 2019 r. | 10:30
26

Ile zarabiają urzędnicy w Urzędzie Gminy Rędziny? Całkiem nieźle. Od 2872,46  zł do 7520 zł miesięcznie. Należy pamiętać, że każdy urzędnik może liczyć na trzynaście pensji i dodatkowe nagrody.

Poniżej lista udostępniona przez gminę.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Ile zarabiają urzędnicy w Urzędzie Gminy Rędziny?”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Niestety, brakuje tutaj paru nazwisk osób zatrudnionych w UG.Na przykład pani zatrudniona w sekretariacie , posługująca się językiem migowym ( ponoć), nowo zatrudniony pan w OC itp…….
  To nie są wszyscy pracownicy UG, których nazwiska zainstalowano w tej tabelce.Dlaczego ?
  Czyżby osoby te nie zgodziły się na podanie ich nazwisk do publicznej wiadomości ?
  Panie Wójcie, proszę podać wszystkie nazwiska osób zatrudnionych w budynku UG

  16
  2
 2. Patrycja pisze:

  Kwoty brutto zawsze ładnie wyglądają ?

  2
  13
  • Kaszeba z Kwiatowej pisze:

   Szkoda tylko, ze “zapomniano” podać wszystkie osoby zatrudnione w gminie.Wypłacane im tzw “13”, oraz nagrody, a także pieniądze za delegacje.
   Wówczas będzie to wyglądać zupełnie przyzwoicie.A tak jest trochę mgliście i pokrętnie.

   14
  • Wesoły Jurek pisze:

   Pati, ktoś z rodzinki pracuje w gminie? 😀

   5
   1
 3. Patryk pisze:

  Już niedługo będzie obowiązywać płaca
  minimalna 4 000.zł i urzędnikom trzeba podnieść pensje, p.wójcie!!!.

  11
  • Kaszeba z Kwiatowej pisze:

   To przy okazji, należy podnieść mieszkańcom podatki, oraz ponownie opłaty za śmieci!!!

   LUDZIE PRZEBUDŹCIE SIĘ BO BĘDZIECIE DALEJ DYMANI BEZ SENSU,A PAWEŁEK BEDZIE SIĘ BOGACIŁ WASZYM KOSZTEM I ZATRUDNIAŁ NOWYCH PRACOWNIKÓW DO GMINY!!!
   JUŻ NAJWYŻSZA PORA NA REFERENDUM !!!

   18
   1
 4. Kaszeba z Kwiatowej pisze:

  Panie Redaktorze, proszę wymóc na Panu Wójcie informację, ile miesięcznie wydaje pieniędzy z budżetu na wypłaty dla podległych pracowników w Urzędzie Gminy oraz podległych mu jednostkach.To może wreszcie wyjaśni się dlaczego ceny w Gminie za śmieci są drastycznie w duże.
  Proszę też dopytać, dlaczego przyjmuje do pracy ludzi spoza Gminy, którzy płacą podatki w miejscu swojego zamieszkania i dlaczego wzrosła ilość osób zatrudnionych w Gminie.?

  16
  2
 5. mecenas pisze:

  moze Pan Redaktor sam sie pochwali jakie wynagrodzenie pobiera ?

  2
  13
 6. Kaszeba z Kwiatowej pisze:

  Referendum ! Referendum ! Referendum !

  15
 7. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Były już Wójt Chmielarz, był bardziej pragmatyczny i oszczędny w wydawaniu pieniędzy.Nazywany był przez niektórych sknerą i kutwą.Jednak potrafił gospodarować finansami,A efekty jego działań widać do dzisiaj.Niestety został przepędzony, a jego miejsce zajęły osoby kompletnie nieprzygotowane do realizacji działań samorządowych.Ludzie pomyślcie chwile,Co obiecał Wam obecny Wójt, a co zostało przez niego zrealizowane do tej pory?Wyciągnijcie wreszcie z tego wnioski.

  15
  1
  • mecenas pisze:

   chmielarz zostawił gminę zacofaną o 12 lat

   2
   12
   • Janusz i Grazyna pisze:

    Macanasie…
    5 lat temu oszukani ludzie “postawili na lepsze jutro” puk puk.
    A co dostali w zamian, w tej słynącej ze “świetlanej przyszłości” gminy?
    Już mowią na miescie , że jak tak dalej pojdzie, to gmina niebawem dorówna w rozwoju Dubajowi puk puk…
    Ludzie, obudzcie się ze snu.Co Wam obiecał przed wyborami Pan Wójt, a co zrobił do tej pory puk puk ???

    13
 8. Emerytka pisze:

  Z tymi pensjami w gminie, to ogromna przesada.Dla większości starszych ludzi, to policzek, tylko dlatego, że w pocie czoła tyrali , przez kilkadziesiąt lat, a teraz ledwo wiążą koniec z końcem.Większości seniorom brakuje na życie na średnim poziomie, a w gminie takie rozpasanie pieniędzmi podatników.Wstyd i hańba!

  14
  2
 9. Sąsiad pisze:

  A kim jest Pan jeżdżący fordem z ul. Kościuszki ?
  niby pracownik gminy , a w domku na śniadanie , obiadek itp.

  10
 10. Ciocia Gienia pisze:

  Mecenasie – Mam Hit! Prawdziwą Bombę!

  Nie wiem wiesz, ale do pracy wraca na swoje stanowisko Pan mgr inż Rzeszot, kierownik GZK Rędziny!
  Oj będzie się działo !
  Jest szansa na powrót do pracy, kolejnych zwolnionych osób, a mianowicie Pani Radnej oraz Dyrektorki Zespołu Szkół w Rudnikach!

  11
 11. Ciocia Gienia pisze:

  No, zarabiają zdecydowanie za dużo..To jest oczywiste. Teraz ponoć szykują nam kolejną niespodziankę, podwyżkę podatku o 20 %.
  Ludzie, nie ogarniam Waszego zachowania.W gminie zdecydowanie wygrało PiS, a Wy wybieracie na wójta osobę kojarzona z elektoratem lewicowym. Tym samym utrąciliście dobrego kandydata z PiS na wójta..Gdzie logika i myślenie?

  12
  1
  • Rodzic pisze:

   Szkoda że pani O…… Zarabia aż 6tyś i jest taka zawsze miła gdy próbuje załatwić coś w sprawie niepełnosprawnych dzieci i ich dowozu do szkoły ale ważniejsza jest oczyszczalnia za 16milionów.

   • Iks Igrek Zet pisze:

    Oczyszczalnia….. dla całej gminy, a w Koninie nie ma kanalizacji ,ani nawet jej projektu.
    Ważna jest jeszcze wizja – marzenie budowy “stadionu tysiąclecia” w dziurze po kopalni.
    Pani O sama sobie pensji nie ustala. Ktoś to przecież zrobił.
    Pamiętacie kochani, miało być lepsze jutro dla wszystkich, a jest dla wybranych…..puk puk

 12. obywatel pisze:

  Błagam… 6300 brutto to ok 3900 na rękę według tego zestawienia tyle zarabia sekretarz Gminy to dużo?? To ile mają zarabiać urzędnicy ?? na najniższej krajowej?
  Słuchając niektórych to wychodzi na to, że chcemy mieć kompetentnych urzędników, fachowców, i najlepiej żeby zarabiali po 2 tysiące… patrzmy na swoje portfele i swoje pensje a urzędników rozliczajmy merytorycznie. Wójta i radnych rozliczajmy podczas wyborów.

  3
  8
  • mieszkaniec Osiedla pisze:

   Słychać wycie…? Znakomicie 😀

  • Kasza manna pisze:

   a, czego Ty chcesz Obywatelu?
   Przecież wójt na pensje nie narzeka, z wójtów zarabia najlepiej w Polsce, ćwierć miliona złotych rocznie.Poczytaj oświadczenia.Jaszcze mu mało?????????
   Już niedługo ich rozliczymy, ale nie w wyborach, lecz w referendum.

 13. obywatel pisze:

  Mówię tylko, że to takie nasze bagienko patrzeć kto ile zarabia… Prawda jest taka, że wykwalifikowany pracownik powinien zarabiać godnie, poruszyłem pensję sekretarza Gminy, więc bardzo ważnej osoby (chyba najważniejszej w Gminie) i uważam, że to wcale nie jest wygórowana pensja, jak na odpowiedzialność jaka wiąże się z taką funkcją. Z całym szacunkiem ale 4000 tysiące zarabia dzisiaj szwaczka (i nie obrażam w tym momencie szwaczek tylko stwierdzam fakty).
  Co do radnych i wójta to jeśli jest tylu niezadowolonych mieszkańców to są narzędzia żeby wójta odwołać (referendum) a radnych zawsze można wybrać innych podczas najbliższych wyborów. Kwestia tylko czy wójt jest naprawdę taki słaby i zły czy podstawą odwołania ma być to że tyle zarabia?

  2
  4
  • Iks Igrek Zet pisze:

   Obywatelu, pytasz, czy wójt jest taki zły…..hmm powiem tak: gorszego dotąd nie było.!!!!!!
   Poraża logika wyboru tego pana na tę funkcję.Jak wiesz Prawo i Sprawiedliwość zwycięża w wyborach w naszej gminie.Ludzie cieszą się, że choć w minimalnym stopniu ich status materialny ulega poprawie.LUDZIE KORZYSTAJĄ JAK NIGDY DOTĄD, Z WIELU NALEŻNYM IM ULG.
   Wzrasta pensja minimalna, przybywa MIEJSC pracy. idzie ku lepszemu.A tutaj ludzie robią sobie kuku, wybierając na wójta sympatyka lewicy.I osobę, która w środowisku prawicowym postrzegana jest raczej negatywnie,.
   Zgadnij obywatelu, czy dla gminy więcej pieniędzy z budżetu państwa pozyskała by osoba z PiS-u, czy sympatyzująca z lewicą.Zawsze tak jest, że osoba będąca na stanowisku publicznym, której partia obejmuje rządy, ugra więcej dla wyborców niż inna.A w tej gminie jest tak, ludzie biorą jak najbardziej należne im pieniądze, ale jak przychodzi czas wyboru to niestety preferencje ich ulegają zmianie.Logiczne jest, iż na stanowisku wójta człowiek z PiS-u miałby większe możliwości pozyskania pieniędzy z budżetu krajowego.Chyba ne muszę tłumaczyć dlaczego.No w tym kraju już tak jest i już.
   Poza tym nie dziwi Was, dlaczego wójtowi Rada Gminy nie obniżyła pensji zgodnie z wprowadzonymi przepisami,?A teraz doszło jakieś ukrywanie pism od Rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych i robienie z ludzi wałów.A może się jakoś uda, nikt nie bedzie się tym interesował, nikt się nie dowie, nikt nie bedzie wnikał.Takie trochę chachmęctwo polityczne.Gra na czas.
   Powodow do wprowadzenia instytucji Referendum jest dużo.I to wkrótce bedzie wdrożone.Popatrz obywatelu.Konin i reszta gminy nie jest należycie skanalizowana, a wójtowi marzy się budowa stadionu tysiąclecia. gdzieś na obrzeżach kopalni wapienia.Jest to mądre rozeznanie tematu według Ciebie?
   Rozdaje pieniądze dla powiatu, a nie potrafi do końca naprawić dróg gminnych.Stawia nowiutkie znaki drogowe na podziurawionych drogach gminnych.Robi w wybranych tylko przez siebie miejscach progi zwalniające, jakieś wysepki szczęścia na drodze w Koninie.Po co takie bezmyślne, nie uzgadniane z mieszkańcami Konina i szkodzące innym działania?Czy to jest pierwsza potrzeba dla mieszkańców.Nie ma ważniejszych spraw do załatwienia ?A jak obywatelu podoba Ci się ulica Cmentarna w Rędzinach.Ulica ta leży już odłogiem kilka lat i nawet chyba nie ma w planach jej generalny remont.Kolejna sprawa to ceny śmieci.Zauważ obywatelu, że poprzednio cena 11 złotych nas osobę byłą największa w kraju, biorąc pod uwagę gminy wiejskie.Pozostali w powiecie mieli ceny na poziomie 6 do 8 złotych.Czemu służyła tak drastyczna cena za tę usługę.?Teraz cena poszła znowu w górę.
   Szanowny obywatelu , aby gminie i jej mieszkańcom przywrócić należny im szacunek oraz wzrost tempa rozwoju, niezbędne jest REFERENDUM!
   I chwała Panu Redaktorowi Gąsiorskiemu za to forum, bo inaczej żyli byście w przekonaniu, że gmina jest wspaniała, rozwija się w zastraszająco dobrym tempie, a ludziom żyje się dostatnio.Co jest oczywistą nieprawdą.

   9
   1
 14. Gnom pisze:

  Z całym szacunkiem jeśli to są wysokie zarobki to pusty śmiech w niektórych marketach mają więcej na dzień dobry i zero odpowiedzialności za finanse publiczne a tu pani Skarbnik z całym szacunkiem 3900 zł osoba która jest tak odpowiedzialna za tyle żeczy czy panie np. Z księgowości 3200 zl brutto a na rękę to śmiech .SERDECZNIE PAŃSTWU WSPÓŁCZUJĘ bo ile razy w gminie jestem to kobiety jak mrówki się uwijają a grosze dostają .

  2
  8
  • GZK pisze:

   Szanowny Gnomie witaj ! Wzywam Cię szanowny gnomie do opamiętania się.! Szanpwna Pani Skarbnik kasuje 7 tysow.Przecież skoro w sklepach wielopowierzchniowych płacą więcej , jaki problem poszukać tam pracy.A, to , ze Panie uwijaja się jak mrówki, to efekt super zarobków. Popatrz na inne gminy.W porównaniu do naszych Pań , tam pracują ubogie krewne.
   Szanowny Gnomie! Pani Skarbnik ma największą pensje zaraz po Panu Wojcie, któremu nie wiedzieć czemu nie obniżono pensji I jest teraz kolokwialnie mówiąc “tryliarderem” samorządowym. Bo skandalem jest , żeby zarabiał więcej od niektórych Prezydentów miast.
   A lepsze jutro puk puk miało być ponoć dla wszystkich ?

   7
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *