zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Ile zarabiają urzędnicy w gminie Rędziny?
02 września 2022 r. | 12:12
4

Wójt Paweł Militowski bardzo ograniczył pracowników, którzy reprezentują gminę na zewnątrz i są tzw. osobami publicznymi. Według przesłanej informacji, tylko pięcioro pracowników urzędu może dysponować majątkiem gminnym. Wystąpiłem o ich wynagrodzenia.

Najwięcej w urzędzie zarabia Wójt Paweł Militowski - 19 470 zł co miesiąc!

Szczegóły znajdują się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Ile zarabiają urzędnicy w gminie Rędziny?”

 1. Ad vocem z wami pisze:

  O! Pani sekretarz na tle pozostałych beneficjentów wypada bardzo blado !
  A, teraz na poważnie, Szanowny Panie Redaktorze. Czy jest Pan w stanie ustalić, ile pieniędzy z budżetu gminy wydaje się na zaspokojenie potrzeb finansowych wszystkich pozostających na garnuszku gminy ? czy jest to obecnie możliwe do ustalenia.? Podatnicy muszą dowiedzieć się, jaki jest to procent w stosunku do całego budżetu gminy.

  10
 2. mieszkaniec gminy pisze:

  Czy ten wójt już zgłupiał totalnie? za co rozdaje takie nasze pieniądze? bardzo szczery z naszego! naprzyjmował obcych
  tzn z innych gmin i im rozdaje nasze podatki. Gmina mała niczym się specjalnie nie wyróżnia, nie widać od tych pracowników zaangażowania np ściąganie funduszy uniijnych jak np w Olsztynie. U nas Militowski rozdaje swoim, bo to jego ewidentnie ludzie, nasze pieniądze. Według starej reguły czy się siedzi, czy się leży 10 tysięcy się należy. To jest nie do przyjęcia przez wyborców. Towarzystwo wzajemnej adoracji się dobrało, czy my naprawdę tego nie zauważamy chyba należy położyć temu kres. REFERENDUM CZAS ZACZĄĆ

  15
 3. mieszkaniec pisze:

  Kosmiczne wynagrodzenia to jedno
  są jeszcze nagrody kwartalne
  wypłacane za szczególne zasługi w pyrzowickich hotelach z jakuzzy !!!
  są jeszcze wspólne wyjazdy na delegacje i szkolenia w atrakcyjnych miejscach tak w kraju jak i poza granicami kraju !!!

  15
 4. podchmielonywikary pisze:

  PUK PUK Urzędników jest zdecydowanie za dużo i zdecydowanie za dużo zarabiają z naszych podatków.
  Gdzie mieliście oczy ludziska, wybierając takich przedstawicieli ? To, że ktoś głośno drze japę na krzyżówkach, wcale nie świadczy o tym, że ma predyspozycje do stanowiska czy funkcji !!!!!!!!! PUK PUK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *