zachmurzenie małe
wtorek
Reklama
Ile zarabiają nauczyciele w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rędzinach?
09 marca 2022 r. | 11:54
7

Pytacie mnie, ile zarabiają nauczyciele w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rędzinach? Niektórzy naprawdę zarabiają bardzo dobrze.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI



7 odpowiedzi na “Ile zarabiają nauczyciele w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Rędzinach?”

  1. Mieszkaniec gminy pisze:

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych na stronę Biuletynu Informacji Publicznych i zajrzenie
    do złożonego oświadczenia majątkowego dyrektora Zespołu Szkolno Przedszkolnego Nr 1 w Rędzinach za rok 2020

    1.Wynagrodzenie z tytułu umowę o pracę – 89. 949, 79 PLN
    2.Wynagrodzenie z tytułu umowę zlecenia – 960 , 00 PLN

    Już niedługo będziemy mogli zobaczyć jak to się będzie się przedstawiało po złożeniu oświadczenia majątkowego przez dyrektora za 2021 r.

    do przedstawionej kwoty wynagrodzenia dyrektora zawartej w informacji w wysokości – 5. 180. 73 PLN netto
    zgodnie z art. 30 ust. 1 KARTY NAUCZYCIELA
    czyli tylko
    wynagrodzenie zasadnicze

    zgodnie z art. 30 ust 2
    2. Wysokość wynagrodzenia zasadniczego nauczyciela uzależniona jest od stopnia awansu zawodowego, posiadanych kwalifikacji oraz wymiaru zajęć obowiązkowych, a wysokość dodatków odpowiednio od okresu zatrudnienia, jakości świadczonej pracy i wykonywania dodatkowych zadań lub zajęć, powierzonego stanowiska lub sprawowanej funkcji oraz trudnych lub uciążliwych warunków w pracy

    10
    1
    • Beti pisze:

      Ty chyba nie rozumiesz co sam piszesz ? Wynagrodzenie zasadnicze składa się z… czyli podana kwota to kwota właśnie z tymi dodatkami o których piszesz.

      2
      9
      • Ewa pisze:

        Beti, to dlaczego w PIT, te dane są zupełnie inne, podana jest większa kwota zarobku ze stosunku pracy w szkole?

        • Beti pisze:

          Ponieważ mogą uzyskiwać dochód z innych umów o pracę, zlecenie, dzieło itd.
          W oświadczeniach majątkowych nie podaje się kwot netto.

          1
          4
          • hałabała pisze:

            Tymi tabelkami można mydlić pospólstwu oczy. Niech pokażą roczny dochód z oświaty!
            Umowa o pracę i ewent. zlecenia ze szkoły .

  2. Mieszkaniec gminy pisze:

    Proponuję poczekać chwilę aż dyrektorzy złożą oświadczenia majątkowe za 2021 r. wtedy zobaczymy jaki osiągnęli dochód .
    Termin złożenia oświadczenia majątkowego to 30 kwietnia 2022 r.
    Wtedy możemy podyskutować na temat wynagrodzeń w oświacie !!!

    3
    1
  3. Beti pisze:

    A czy Ty rozumiesz, że zarówno dyrektorzy szkół jak i pozostali nauczyciele mają prawo pracować również poza szkołą i nie każdy dochód, który mają jest związany z pracą w szkole? Złożenie przez dyrektora oświadczenia majątkowego i podanie w nim swoich dochodów nie jest równoznaczne z tym ile zarobił w szkole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.