zachmurzenie umiarkowane
11°
poniedziałek
Reklama
Gmina Rędziny “murem” za wyborami na Prezydenta RP
23 kwietnia 2020 r. | 11:30
4

Komisarz Wyborczy w Częstochowie wydał postanowienie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

W gminie Rędziny udało się skompletować wszystkie komisje wyborcze.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rędzinach, ul. Szkolna 7, 42-242 Rędziny:
1.Sandra Magdalena Knysak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Mstów
2.Marcin Janusz Kowalczyk, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kościelec
3.Patrycja Anna Krzyszczyk, uzupełnienie składu (Komisarz Wyborczy), zam. Rędziny
4.Cezary Marek Miłoś, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Rędziny
5.Daria Krystyna Nocuń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki
6.Barbara Anna Sikora, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rędziny
7.Sylwia Aneta Trzepizur, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa
8.Barbara Zenona Włodarska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Rędziny

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach, ul. Mickiewicza 7, 42-242 Rędziny:
1.Iwona Renata Anzorge, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Rędziny
2.Jolanta Małgorzata Brzozowska-Ciura, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rędziny
3.Kinga Paulina Jaworska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Częstochowa
4.Katarzyna Maria Kapica, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kościelec
5.Wiesław Antoni Kmiecik, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rędziny
6.Patrycja Kubica-Zajder, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Stary Cykarzew
7.Aleksandra Mróz, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Marianka Rędzińska

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Filia GOK, Marianka Rędzińska ul. Srebrna 17, 42-242 Rędziny:
1.Olga Jadwiga Błędowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Rudniki
2.Marianna Zofia Cielebiaś, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Marianka Rędzińska
3.Małgorzata Elżbieta Idziak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Częstochowa
4.Mariusz Błażej Kasiura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Rędziny
5.Cezary Adrian Lewicki, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kłomnice
6.Tomasz Marian Sioła, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rędziny
7.Radosław Marek Wartacz, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kościelec

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudnikach, ul. Szkolna 11, 42-240 Rudniki:
1.Wiktoria Magdalena Błędowska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Rudniki
2.Adam Grzegorz Ciura, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rędziny
3.Jolanta Maria Góra, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Marianka Rędzińska
4.Michał Tadeusz Grygiel, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Rędziny
5.Katarzyna Paulina Kempa, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Rudniki
6.Marta Anna Knapik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rudniki
7.Paweł Piotr Łapeta, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Baby
8.Gabriela Marianna Nocuń, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu, Kościelec ul. Wolności 93, 42-240 Rudniki:
1.Diana Monika Jarczok, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kościelec
2.Marta Maria Lewicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Kłomnice
3.Jolanta Zofia Lis, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Rędziny
4.Karolina Maria Majewska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROMUALDA STAROSIELCA, zam. Rudniki
5.Mateusz Jerzy Pruban, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Konin
6.Jolanta Barbara Serwiak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kościelec
7.Rafał Andrzej Stala, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Kościelec
8.Elidia Zofia Urbańska, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Kościelec

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Szkoła Podstawowa w Koninie, Konin ul. Kielecka 37, 42-240 Rudniki:
1.Katarzyna Błędowska-Stala, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ LESZKA SAMBORSKIEGO, zam. Rudniki
2.Halina Teresa Chudzicka, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ SZYMONA HOŁOWNI, zam. Rędziny
3.Grażyna Krystyna Knapik, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Kościelec
4.Jacenty Zenon Olas, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY (uzupełnienie składu), zam. Konin
5.Beata Maria Pruban, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA, zam. Konin
6.Leszek Stanisław Sojda, zgłoszony przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ROBERTA BIEDRONIA, zam. Rędziny
7.Bogumiła Maria Strzeszyna, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY, zam. Rędziny

PAWEŁ GĄSIORSKI



4 odpowiedzi na “Gmina Rędziny “murem” za wyborami na Prezydenta RP”

  1. PiS pisze:

    BRAWO MY!

    5
    20
  2. aPOLITYCZNY pisze:

    Jezu…. ludzie czy Wy jesteście ślepi?
    Kaczyński i jego spółka bezczelnie manipulują całym krajem i zatkali Wam ‘zdradzieckie mordy’ 500 +, a Wy się sprzedaliście,
    NIE dla WYBORÓW ~ NIE dla DŁUGOPISU ~ NIE dla DUDY ~ NIE dla PIS’U

    18
    1
  3. Norbert pisze:

    Proszę nie wypowiadać się w moim imieniu .Ja jestem przeciwny!!!!

    8
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.