zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. Policja Podkarpacka
Gmina Rędziny dołożyła się do nowej Toyoty Komisariatu Policji w Kłomnicach
16 grudnia 2020 r. | 12:25
9

Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił się o nowy samochód. To Toyota Yaris, która kosztowała 55 258,09 zł. Zakup był współfinansowany przez samorządy z Mykanowa i Mstów (wsparcie po 10 000 zł) oraz Kłomnic i Rędzin (wsparcie po 5000 zł), Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz komendę policji.

Zakup ma poprawić bezpieczeństwo w regionie działania komisariatu.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Gmina Rędziny dołożyła się do nowej Toyoty Komisariatu Policji w Kłomnicach”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Zaraz zaraz stop stop stop !!!!!!
  Na Kancelarię prawne, inne cele idzie gruba kasa pomimo że wojewoda unieważnia część uchwał a na NASZE bezpieczeństwo Wójt daje tylko 5000 jak dziadowie pod Jasna Góra.!!!!!!!!!!!!!
  A dlaczego tak piekielnie bogata gmina nie ufunduje komisariat owiec policji w Kłomnicach samodzielnie auta policyjnego, nie stać???????????
  A ile kasy z podróży służbowych zarobił wójt i jego zastępca. Byłoby kilka samochodów policyjnych!!!!!!!!!!!
  Skandal !!!!!!!!!!!!!!!!

  12
  1
  • katotaliban pisze:

   Służba zdrowia nie działa, lekarzy nie ma, albo leczą jak zaszeleszczą pieniądze, a ty chcesz mieć w każdej gminie stado milicjantów do ochrony domu Prezesa , schodów smoleńskich i egzekwowania widzimisię każdej władzy lokalnej. Już lepiej zainwestować w straż pożarną bo są zawsze pierwsi i realnie ratują życie i mienie. Policja na wsi nadaje się do straszenia dzieci, nabijania statystyk, papierologii, jazdy w kółko bez celu i czasem do pałowania na zapotrzebowanie polityczne. Ich rolę na drogach już dawno można zastąpić fotoradarami. O lokalizacji posterunków decyduje ministerstwo a nie gminy.Kto za to wszystko zapłaci? Na 13. posterunek w każdej gminie podatników nie stać.

   1
   11
   • Anna Maria pisze:

    Policja musi być, inaczej smyki roznieśliby gminę!!!
    Lepiej dać Policji jak postkomunistom i ich sympatykom !!

    12
    2
 2. Jajcarz pisze:

  Kato……………..lepiej ładować w nieudaczników życiowych (ale swojaków), którzy dadzą zarobić rodzinie i znajomkom, aby lepiej napier…..się na dolnym holu, marnowali pieniądze publiczne i pokazywali wała mieszkańcom, którzy chcą wiedzieć gdzie podziała się ich kasa.
  PUK PUK PUK gdzie jest to lepsze jutro dla wszystkich PUK PUK PUK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9
  1
 3. katotaliban pisze:

  Czyli jednak jest policja w gminie Rędziny, nawet bez posterunku dla synekur i znajomych królika, bo przez tyle lat jeszcze nikt “nie rozniósł” gminy 😉

  11
 4. Anna Maria pisze:

  postkomunistów, ich pociotków i znajomych, zatrudnionych wbrew woli mieszkańców na gminnych SYNEKURACH pałą po grzbiecie i gnać do roboty z dala od gminy 😀

  12
  2
 5. Marek pisze:

  Ciągłe dokładanie gminy do zakupu samochodów jest już męczące. Czyżby gmina nie miała innych wydatków. Na przykład na premie świąteczną dla swoich urzędników? Policja ma środki rządowe!

  11
  1
 6. sympatyk Wójta pisze:

  Też jestem za tym, aby wywianować nagrodami, premiami i podwyżkami pracowników gminy.,
  Ostatecznie dostosowali się do programu wyborczego pana Wójta i postawili na swoje lepsze jutro PUK PUK !

  11
  1
 7. halina z kieleckiej pisze:

  TO MOŻE WRESZCIE ZAJMĄ SIĘ CIĘŻARÓWKAMI WOŻĄCYMI KAMIENIE Z KOPALNI NA CEMEX ??? CIEZARÓWKI TE SĄ CAŁE BRUDNE I BRUDZĄ NASZĄ DROGĘ GMINNĄ OD LAT, CHLAPIĄ NA LUDZI, CHLAPIĄ NA PRZEJEŻDŻAJĄCE SAMOCHODY, JADĄ TARANEM NA CZOŁOWE, NIE HAMUJĄ, PRZEKRACZAJĄ PRĘDKOŚĆ, MAJĄ NIEZASŁONIĘTE ŁADUNKI I GUBIĄ KAMIENIE KTÓRE WALAJĄ SIE PO DRODZE !! A CO SIĘ STANIE JAK KIEDYŚ KTOŚ ZGINIE?? MOŻE WRESZCIE MILITOSKI SIĘ TYM ZAINTERESUJE BO JAK DO TEJ PORY DZIWNIE TEMAT OMIJA, DLACZEGO MILITOSKI OMIJACIE TEN TEMAT ? DLACZEGO MILICJA NIC Z TYM NIE ROBI ? KOMENDANCIE MILICJI CO JEST GRANE?? JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CZY WIADOMO O CO CHODZI?? MOŻE PROKURATURA MA SIĘ TYM ZAJĄĆ I WKRÓTCE CAŁA EKIPA PRZYWITA KOLEJKĘ W POŚREDNIAKU ????!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *