bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego
Gdzie jest stadion Unii Rędziny? Minęło blisko sześć lat od obietnicy Pawła Militowskiego
29 marca 2024 r. | 13:07
21

Niespełna sześć lat minęło od obietnicy wyborczej - stadionu dla GKS Unii Rędziny. Paweł Militowski już wtedy uwielbiał wizualizacje.

Od 2018 roku minęło trochę czasu. Najwyższy czas zapytać, gdzie jest obiecany stadion dla Unii? Dlaczego Unia musi rozgrywać swoje mecze w innym powiecie?

Czy tak samo będzie z kolejnymi obietnicami Pawła Militowskiego, jeżeli ludzie ponownie wybiorą go na wójta?

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

fot. mat. wyborczy Pawła Militowskiego

 21 odpowiedzi na “Gdzie jest stadion Unii Rędziny? Minęło blisko sześć lat od obietnicy Pawła Militowskiego”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Wizualizacją stadionu Unii Rędziny wówczas wygrał wybory. Teraz znów przed wyborami próbuje wygrać wybory nierealnymi wizualizacjami- plac zabaw na dachu, boiska przy szkole w Rudnikach ( do tej pory nie potrafi zrobić boiska dla Unii).
  NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TE OBIETNICE, STADION UNII POKAZUJE JAK MILITOWSKI SPEŁNIA OBIETNICE!

  PAMIĘTAJCIE, ŻE TO JEGO EWENTUALNA OSTATNIA KADENCJA, WIĘC JUŻ NIE BĘDZIECIE GO MOGLI ROZLICZYĆ Z OBIETNIC PRZY URNIE WYBORCZEJ!

  stanowcze NIE dla militowskiego i stanowczne NIE dla radnych z jego komitetu!

  14
  6
 2. mieszkaniec z Rędzin pisze:

  Drodzy mieszkańcy gminy Rędziny nie dajcie się oszukać po raz drugi.
  Militowski tworzy wizualizacje aby omamić mieszkańców. v Militowski w 2018 roku oszukał działaczy kibiców klubu sportowego UNIA RĘDZINY obiecując wybudowanie stadionu jak na przygotowanej wizualizacji. Stadionu dla GKS UNIA RĘDZINY nie ma . Militowski przygotował łąkę którą ogrodził aby mieszkańcy nie uroczymi murawy z pustymi plackami bez trawy. Nawet owce nie chciały wejść na taki obiekt który straszy i pokazuje umiejętności wójta gminy Rędziny Pawła Militowskiego.!!!! Militowski gdzie jest stadion dla GKS UNIA RĘDZINY !!!!

  12
  3
 3. Marzenka pisze:

  NIE dla militowskiego !!!
  NIE dla kandydatów na radnych z jego komitetu!

  12
  2
 4. Kibice GKS UNIA RĘDZINY pisze:

  Paweł Militowski gdzie jest stadion dla GKS UNIA RĘDZINY !!! Paweł Rybak. gdzie jest stadion dla GKS UNIA RĘDZINY !!!! Jasiu Polewiak gdzie jest stadion dla GKS UNIA RĘDZINY !!!! KŁAMCY oszukali nas GKS UNIA RĘDZINY mecze musi rozgrywać poza terenem Gminy Rędziny !!!!

  10
  4
  • K17 pisze:

   Dlaczego zostało tutaj poruszone nazwisko Pana Jana Polewiaka, który to nie jest w zarządzie klubu od ponad dwóch lat?

   3
   6
   • Kibice GKS UNIA RĘDZINY pisze:

    Jasiu Polewiak to jak się sam chwali to wice prezes Unii Rędziny i fan Militowskiego.
    Militowski za jego działania zatrudnił jego drugą żonę na rok przed emerytura jajo woźna w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 2 w Rędzinach.

    6
    1
    • mieszkaniec z osiedla pisze:

     UWAGA! UWAGA! UWAGA! Jasiu Polewiak w dniu wczorajszym pozrywał wszystkie plakaty kandydatów na radnych powiatowych z tablic ogłoszeniowych i pozawieszal swój plakat !!! te ohydne działania przeprowadził w dniu 29 marca czyli w Wieki Piątek.
     W niedzielę zapewne pojedzie na mszę świętą do kościoła !
     Jasiu Polewiak to hipokryta skrzywdził swoją rodzinę mloda żonę i dzieci a teraz udaje świętego…..

     7
     6
    • Igar pisze:

     od kiedy Jasiu ma drugą żonę?

     3
     4
   • Marzenka pisze:

    Jasiu Polewiak “dupe liże ” wójtowi Militowskiemu odkąd powrócił po 20 latach pobytu w Częstochowie gdzie założył drugą szczęśliwą rodzinę , Jasiu to siwy “waleczny lis “teraz wywalczył zatrudnienie dla bezrobotnej żoneczki na rok przed emeryturą w oświacie w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 2 w Rędzinach .

    Żoneczka Jasia Polewiaka pracuje w szkole na stanowisku woźnej i po roku pracy otrzyma sowitą odprawę taką samą jak pracownicy po 30 latach pracy .

    Jasiu Polewiak potrafi zadbać o swoją szczęśliwą rodzinkę

    5
    2
   • Beata Beatka pisze:

    Jasiu już stracił posadkę wice prezesa wyrzucili go !!!
    Jasiu lubi być przy korycie tam gdzie są pieniążki które nikt nie rozlicza !!!

    6
    2
    • mieszkaniec z Rędzin pisze:

     czyżby Jasiu Polewiak szykował się na stanowisko zastępcy Wójta gminy ????
     chyba nie dojdzie do tego przecież Jasiu Polewiak nie posiada wykształcenia .!!! pracował jak się chwali na kolei jako konduktor !!!
     działał w PIS -ie. i jako pisior dorwał się stanowiska w związkach zawodowych !!!

 5. G1 pisze:

  Nie zesraj się Waldemar, chociaż w sumie już się zesrałeś.

  5
  6
 6. mieszkaniec pisze:

  Pan Wójt namiętnie czyta ten portal, więc może odniesie się do artykułu?

 7. mieszkaniec z Rędzin pisze:

  Militowski nie tylko namiętne czyta lecz także sam do siebie pisze linki i udziela odpowiedzi.
  Militowski w dniu 30 marca 2024 t. o godz. 7 : 05 posiada 112 oddanych głosów a pozostali najwyższej 40 . Mieszkańcy gminy Rędziny nie głosujecie na tego człowieka w dniu 7 kwietnia 2024 niech sobie pierwszy raz wygra ranking internetowy i udą się na odpoczynek . NIE. dla Militowskiego!!! NIE dla kandydatów na radnych z komitetu Militowskiego !!!

  8
  1
  • Adrian pisze:

   Chyba da się kliknąć tylko 1 raz poparcie dla kogokolwiek a ruszyły się prawdziwe głosy poparcia na stronie dla Militowskiego, która jest opłacana min. przez sponsorowane artykuly Jarugi. Przecież to obciach zapłacić żeby o tobie napisali dobrze to co sobie sam wymyślisz. Jaruga chyba ma jakiś kompleks.

   5
   3
 8. Mistaza pisze:

  A czy ktoś widzi ile Militowski już zrobił !!!!? Ślepcy którzy tylko potrafią opluwać innych ludzi 😡

  8
  7
 9. Marzenka pisze:

  Mieszkańcy gminy Rędziny
  niech wójt Militowski lepiej poda ile ZAROBIŁ ?????

  pobierając wynagrodzenie , nagrody , premie za delegacje za wyjazdy na szkolenia z ulubionymi urzędniczkami

  7
  2
 10. Sun pisze:

  Przecież wiadomo że Jarugi nie ma z czego z grubsza rozliczac bo krytykować z opozycji jest najlatwiej. Zrobić prawie wszystko żeby każdy maruda z Rędzin był zadowolony to może tylko książę brunei z jego budżetem.. A i tak znajdzie się jakiś zgred któremu będzie przeszkadzało że w podgrzewanym basenie będzie woda za ciepła. Jarugi plany wygrać wybory nakłamać naiwniakom którzy go wybrali że poprzedni wójt zostawił dziurawy budżet i liczyć że się znowu nabiorą.

  8
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *