pochmurnie
sobota
Reklama
Fatalna atmosfera w Urzędzie Gminy Rędziny. Sekretarz gminy złożyła rezygnację!
21 sierpnia 2020 r. | 12:24
22

Sekretarz Gminy Agnieszka Rydecka złożyła rezygnację z pracy w Urzędzie Gminy Rędziny. Nieoficjalnie dowiedziałem się, że powodem rezygnacji była odmienność zdań i inny pogląd na sytuację w gminie.

Rozwiązanie umowy o pracę nastąpi z dniem 31 sierpnia 2020 roku.

Przykro, że najbliżsi współpracownicy Wójta Pawła Militowskiego, widząc co się dzieje w gminie, muszą rezygnować z pracy.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Fatalna atmosfera w Urzędzie Gminy Rędziny. Sekretarz gminy złożyła rezygnację!”

 1. Sumienie ludu pisze:

  Taczka!!!!
  Taczka!!!!
  Taczka!!!!

  31
  2
 2. mieszkaniec pisze:

  mądrzy i wartościowi ludzie z takim Militowskim się nie zdają, bo on uważa, że jest najmądrzejszy !!!!!!!!!!!!! na niczm sie nie zna nic nie potrafi i nie umie z nikim współpracować !!!!!!!!!!! Bardzo szkoda Pani Rydeckiej to była dobra, uprzejma osoba, która nie potrafiła nikogo z mieszkańców odprawić z kwitkiem, zawsze pomogła i wytłumaczyła. Gdy pracowała Pani Rydecka gmina była przyjazna mieszkańcom. Ja mam nadzieję, że ta Pani zdecyduje się kandydować na wójta, gdy Militowskiego odwołamy, bo REFERENDUM coraj bliżej. Dość okłamywania i okradania wyborców. REFERENDUM REFERENDUM REFERENDUM RÓBMY JAK NAJSZYBCIEJ NALEŻY ODCIĄĆ ICH OD KORYTA RADĘ I MILITOWSKIEGO.
  Dość krzywdyi długów narobili !!!!!!!!!!

  39
  • Mieszkaniec gminy pisze:

   Były Sekretarz p. Krzysztof kolega naszego wójta także nie wytrzymał tego całego bałaganu i tego wszystkiego co wyprawiał jego pryncypał w Urzędzie Gminy w Rędzinach w stosunku do swoich podwładnych urzędniczek.
   Mam tutaj na myśli liczne romanse z własnymi urzędniczkami awantury i bójki na korytarzach w Urzędzie Gminy w Rędzinach.
   Wielka szkoda ,że pan Sekretarz nie zgłosił tego wszystkiego organom ścigania wszak wykorzystywanie seksualne podległych urzędniczek jest karalne zgodnie z art. 197 §1- 4 KK , który stanowi, że
   „Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12”.
   Karze pozbawienia wolności podlega także sprawca, który, doprowadza inną osobę do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności,

   Biedna chłopina wystraszył się odpowiedzialności i współodpowiedzialności wszak urzędniczki zgłaszały na bieżąco co wyczynia wójt a on podwinął ogon i uciekł .

   14
   1
   • analityk pisze:

    mam pewne wątpliwości, bo na przykład jak druga strona wyrażała wolę i ochotę na prucie dobrowolne, to co wtedy?Jak pruła się za stanowisko, awans, nagrody i premie?Jak pruła się, bo ma taki charakter, chwile słabości, przyczyna mogła być kłótnia w domu, PARTNER PROPONOWAŁ BARDZIEJ ATRAKCYJNE PRUCIE, W ATRAKCYJNYCH MIEJSCACH itp itd????
    To znaczyć może, że ten artykuł może upaść przed Prokuratorem.Ale mam nadzieje, ze te wątpliwości objaśni nam student prawa, specjalista od “common law”.

    12
    • Mieszkaniec gminy pisze:

     W tym wypadku mamy możliwość poznania prawdziwej wartości obecnie zatrudnionych przez wójta urzędniczek .
     Dla nich nie liczy się praca na rzecz mieszkańców tylko bezwstydne uciechy i igraszki z wójtem na koszt podatników.

     11
 3. Mysliciel pisze:

  XD

  6
  15
 4. Mieszkaniec pisze:

  Bardzo mądra decyzja p. Rydeckiej!!! Z takim chamem i prostakiem jak Militowski nie da się dojść do porozumienia! Totalne ZERO szacunku do ludzi!

  58
 5. Mieszkaniec gminy pisze:

  Zgadzam się ,że Pani Rydecka jest osobą inteligentną i bardzo życzliwą zawsze przyjazna mieszkańcom. i dlatego powinna zdecydować się na kandydowanie na wójta gminy kiedy pozbędziemy się rudego chama z gminy raz na zawsze.
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  25
 6. Sandały Ojca Gaudentego pisze:

  Czyli puzzle powolutku zaczynają się układać…..
  1. syn żebrzącego na wózku
  2. syn alkoholika
  3. żona pierdlarza
  czegoś jeszcze ludzie nie rozumiecie?!

  20
 7. Mieszkaniec gminy pisze:

  Ryży padalec niszczy każdego kto jest bardziej od niego inteligentniejszy i ma większą wiedzę a sam jak widać ,na niczym się nie zna , nic nie potrafi i nie umie z nikim współpracować !!!

  15
 8. Marek pisze:

  No cóż zarządzać życiem więźniów a mieszkańców naszej gminy to nie to samo. Pan wójt jeszcze niestety nie dorósł do tej zaszczytnej funkcji. Mieszkańcy to nie skazańcy póki co.
  Najwyższy czas to zmienić. W innym razie skutki działalności Pana wójta i wysokiej Rady Gminy będą nieodwracalne!

  14
 9. Belzebub pisze:

  Czy ryży posiada nieprawidłową ,osobowość jak jego dziadek?

  10
 10. Kochanka jedna z wielu pisze:

  Jaka fatalna atmosfera. ? !
  Wyjazdy na szkolenia, premie , nagrody i trzynastki dla pracownic!
  Ukrywanie przez wyborcami, jakie faktycznie kwoty i komu zostały wypłacone. !
  Bójki o względy samca Alfa.!
  Blichtr i przepych!
  To jest BIZANCJUM!!!!!!!!!!!!!!!

  11
  • Obserwator pisze:

   Premie są składową wynagrodzenia w budżetowce, trzynastki również przewiduje ustawodawca i nie ma możliwości ich niewypłacenia. Co do nagród to pewnie nie wszyscy pracownicy je otrzymali.

   4
   3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *