słabe opady deszczu
piątek
Reklama
Faktury z kancelarii prawnej to wciąż “tajemnica przedsiębiorstwa”
24 lutego 2021 r. | 12:04
5

Wójt Paweł Militowski jest bardzo konsekwentny w swoich decyzjach. Militowski nie chce udostępnić dziesięciu faktur wystawionych przez Kancelarię Prawną Woźniak i Wspólnicy z Krakowa w 2017 roku, bo to tajemnica przedsiębiorstwa.

Mimo uchyleń poprzednich jego decyzji, dalej łamie prawo i nie udostępnia informacji publicznej.

Zobaczymy...jak długo jeszcze. Sprawa ponownie trafi do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Faktury z kancelarii prawnej to wciąż “tajemnica przedsiębiorstwa””

 1. Mieszkanka Gminy pisze:

  Co za bzdury podaje wójt o tajemnicy przedsiębiorstwa .

  Wójcie finanse gminy składają się z podatków i opłat od mieszkańców gminy i są finansami publicznymi .
  Co wójt ukrywa!!!
  Już niedługo zostanie złożone doniesienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa ” w związku z nieudostępnianiem informacji o finansach publicznych ”
  Mieszkańcy żądają jawności i przejrzystości wydatkowanych środków finansowych składających się z ICH podatków i opłat od mieszkańców gminy które są finansami publicznymi .

  15
  • anka45 pisze:

   Mawiali “nie strasz, nie strasz, bo sie zes*asz!”. Zostanie złożone doniesienie, niedługo ;D A dlaczego nie od razu? Już dawno powinno być to zrobione tylko tu same internetowe napinacze przesiadują, dużo gadają, później piwko, telewizor, do spania i rano do roboty. Tacy bohaterowie, za 2500 netto 😉
   Zamiast straszyć to ZŁÓŻ a jak nie to serial “telelowela” czy inne tańce z jełopami i do spania. I nie pisz tu wiecej głupstw !

 2. Aguś pisze:

  Po Referendum zarządzić trzeba audyt !!!!
  To co wyrabia wójt Militowski woła o pomste do Nieba!
  Niech jeszcze przez chwilę wodzi wyborców za nos. Niech obraża, niech ukrywa wydatki. Wkrótce okaże się jak wydawał publiczne pieniądze.
  Szkoda, że taki człowiek został wybrany wojtem. To wielki policzek dla mieszkańców gminy.

  19
 3. Mieszko pisze:

  O jakim przedsiebiorstwie ten człowiek mówi. Urzad Gminy to instytucja samorzadowa a finanse ktore posiada gmina sa finansami publicznymi i żadnej łaski panie szanowny pan nierobi ze pan je udostepni. Skoro ma pan problem je udostepnić to znaczy ze pan grubo poszedł po bandzie i nie chce pan tych faktur ujawnić. Od czego ma pan prawników zstrudnionych w urzedzie ze pan korzysta z kancelari az w Krakowie?????? Pytam się?? Czemu nie udzielasz tutaj zadnych wypowiedzi??? Przecież lubiałes się lansować na faceboku??? Coś ci się stalo że teraz milczysz??? Nie martw się wszystko wyjdzie jak na dłoni, tylko trzeba czasu!!!
  To już jest koniec nie ma już nic!!!!!

  15
  • Wodz123 pisze:

   Koniec ? No tak to dlaczego jeszcze ten urząd działa ? Tutaj potrzeba zrobić rewolucje całego urzędu i podmiotów pod nim podlegającym bez wątpliwości może jakiś TVN bądź Polsat już potrzebny ?

   10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *