zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Dziś kolejna rozprawa przed Sądem Rejonowym w Częstochowie
21 września 2021 r. | 08:42
13

Dziś przed Sądem Rejonowym w Częstochowie odbędzie się kolejna rozprawa z prywatnego aktu oskarżenia z art. 212 kodeksu karnego Gminy Rędziny przeciwko mojej osobie. Według przesłanego do mnie aktu oskarżenia, Gmina Rędziny poczuła się zniesławiona tym, iż napisałem artykuł na podstawie informacji publicznej przesłanej przez Wójta Pawła Militowskiego, który dotyczył wpływów i wydatków za śmieci w gminie Rędziny. Gminie nie spodobało się sformowanie, że "gmina nieźle zarabia na Waszych odpadach". Według aktu oskarżenia, są to nieprawdziwe informacje.

Dziś mają zeznawać świadkowie.

Z uwagi na to, że Wójt Paweł Militowski złożył wniosek o wyłączenie jawności tego procesu, sprawa toczy się za zamkniętymi drzwiami.

Sprawę swoim monitoringiem objęli Centrum Monitoringu i Wolności Prasy SDP oraz Helsińska Fundacja Praw Człowieka, której przedstawiciel adw. Tomasz Bieda jest moim pełnomocnikiem.

Gmina reprezentowana będzie przez Wójta Pawła Militowskiego oraz Kancelarię Prawną z Krakowa - Woźniak i Wspólnicy.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Dziś kolejna rozprawa przed Sądem Rejonowym w Częstochowie”

 1. homeopata pisze:

  Wójcie Militowski !!!
  Miej honor !!!
  Ustąp ze stanowiska !!!

  23
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Ja bym cały artykuł walnął na czerwono, czcionka 72.
  Gunska, miej trochę rozumu i godności człowieka…

  3
  11
  • Koniniok pisze:

   A gdzie ten rozum i godność człowieka ma ryży ?
   .Wszyscy od dawna plują mu w twarz, a on zadowolony z siebie dalej robi wstyd całej gminie, niemoralne się prowadzi i jest nieudolny!!!
   Gdzie u ryżego rozum i godność człowieka?!

 3. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Mam rozumieć, że skoro sprawa jest tajna to ja jako mieszkaniec gminy niby poszkodowany nie mogę w niej brać udziału. Nie wiem o co chodzi temu Militowskiemu on jest po prostu ograniczony umysłowo!!!!!!!!! Jesteśmy wdzięczni Panu Redaktorowi, że w ogóle pisze o naszej gminie prawdę, bo byśmy nic nie wiedzieli. Proszę powołać nas na świadków to zeznamy całą prawdę o bezprawiu, które u nas istnieje. Na radnych nie ma co liczyć, to może niezależny sąd by nam pomógł. Wszyscy piszą o REFERENDUM tylko nikt nie chce założyć komitetu i zacząć działać. Czekamy jak nas Militowski ze swoją sitwą puści w skarpetkach wtedy będzie za późno, kto nam pomoże?

  11
 4. Mieszkanka z Osiedla pisze:

  Mieszkańcy całej gminy życzą zwycięstwa Panu Redaktorowi !!!
  Dziękujemy ,że pilnujesz wydatkowania naszych środków finansowych , które trwoni na lewo i na prawo wójt ze swoimi urzędniczkami !!!

 5. Mieszkaniec gminy pisze:

  Dlaczego pan Militowski spowodował utajnienie tego procesu.???
  Czego pan Militowski boi się. tak panicznie ???
  Czy pan Militowski boi się PRAWDY ???
  Czy pan Militowski zapomniał juź, co głosił w trakcie kampanii o budżecie gminy???

  13
 6. Pamiętamy pisze:

  “Przyrzekam, że jak tylko mnie wybierzecie będę dbał o budżet i przywrócę forum gminne” – łgał w remizach strażackich !!!!!
  A, jak wyszło, wszyscy widzimy !!!

  13
  • Agusia pisze:

   Co w głowie musi mieć facet, który ma liczne romanse z różnymi partnerkami i kochankami , który przychodzi do domu, jak gdyby nigdy nic, przytula dzieci ,żonę i mówi im , że ich kocha!!!
   Rzygać się chce na taką kreaturę!!!
   🤮

   14
 7. Koniniok pisze:

  Hiperseksualność , tj. nadmierny popęd seksualny, a encefalopatia – równa się “fiksum dyrdum” w baranim łbie !
  Taki “model” powinien być leczony. Nadmierna pobudliwość seksualna prowadzi do ryzykownych zachowań seksualnych np. ( beneficjent tej choroby w trakcie aktu seksualnego może okładać partnerkę swoim nahajem po głowie), nadmierny popęd seksualny powoduje też dyskomfort psychiczny ( w obawie przed ujawnieniem, beneficjent wraz z partnerkami ukrywa się w różnych miejscach , aby odbyć akt seksualny) , dodatkowo jest przyczyną kłopotów w związku!

  10
 8. Justysia pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  żaden wójt nie lekceważył tak bardzo mieszkańców gminy !!!
  wójt dla mieszkańców zaplanował jedynie podwyżki podatków i opłat !!!
  wójt dla siebie i urzędniczek zabezpieczył wygórowane wynagrodzenia i kwartalne nagrody przyznawane bez uzasadniania !!!
  żaden wójt nie wykorzystywał zależności służbowych i nie romansował ze swoimi urzędniczkami za nasze pieniążki na wyjazdach na delegacje ,na szkoleniach do atrakcyjnych miejsc w kraju a wieczorami w pyrzowickich hotelach z jakuzzi !!!
  Musimy zorganizować REFERENDUM i pozbyć się z gminy
  tego szkodliwego buhaja ……..
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *