bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Rędziny
Dziewczyny z Rędzin i Rudnik najlepszymi krasomówczyniami
18 grudnia 2019 r. | 14:10
2

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kościelcu odbył się Gminny Konkurs Krasomówczy - "Opowiedz mi legendę z Twojego regionu".

Tematyka konkursu miała w swoim zamierzeniu głównie popularyzowanie kultury naszego regionu, ale również upowszechnianie kultury i czystości języka ojczystego, zachęcanie do poszukiwania i poznawania legend wykraczających poza kanon lektur szkolnych oraz kształcenie sztuki autoprezentacji i wystąpień publicznych.

W konkursie najlepsi okazali się Elena Pianka z ZSP Rudniki oraz Julia Polak z ZSP nr 2 w Rędzinach.

KATEGORIA KLAS IV-VI:
I miejsce – Elena Pianka z ZSP w Rudnikach
II miejsce – Pola Pijanka z ZSP w Kościelcu
III miejsce – Bartosz Kołdon z ZSP w Rudnikach

KATEGORIA KLAS VII-VIII:
I miejsce – Julia Polak z ZSP nr 2 w Rędzinach
II miejsce – Liwia Sikora z ZSP w Kościelcu
III miejsce – Filip Serwiak z ZSP nr 1 w Rędzinach2 odpowiedzi na “Dziewczyny z Rędzin i Rudnik najlepszymi krasomówczyniami”

 1. Mikołaj pisze:

  Nie wierzę, pozytywna informacja tutaj… Czyżby coś się stało, ktoś jest chory?

  3
  3
  • Marek Balawajder pisze:

   Co ,Ty Mikołaj, wypisujesz za brednie?
   To jest forum wybitnie merytoryczne i pokazuje obiektywnie i złe strony, a z większą radością te dobre.Do momentu zaistnienia forum, nikt o niczym niewłaściwym nie wiedział, bo niby skąd..Wszystko było tajemnica poliszynela. W momencie, gdy pojawiły się celne i merytoryczne artykuły, dotyczące możliwych nieprawidłowości , w sieci zawrzało.Gminne trolle zabrały się do roboty , aby zdestabilizowac działania redakcji.Próbować podważyć wiarygodność i rzetelność redaktora.
   .Na szczęście każdy artykuł podparty jest rzetelna dokumentacja.W dużej części wytworzona w……gminie.
   Dlatego proszę się nie dziwić, że na tym portalu będą pojawiać się artykuły promujące jej działania.Bo taki konkurs, to w dużej mierze zasługa osób zatrudnionych w gminie oraz promocja przez duże P.

   3
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *