zachmurzenie duże
11°
środa
Reklama
fot. UG Rędziny
Doskonałe zarobki Pawła Militowskiego!
17 czerwca 2022 r. | 12:19
9

Wójt Paweł Militowski dzięki pracy dla gminy Rędziny staje się naprawdę bogatym człowiekiem. Militowski posiada 31 456,21 zł oszczędności, dwa domy za 470 000 zł i działkę za 80 000 zł.

W ubiegłym roku za pracę w urzędzie i jako przedstawiciel gminy Rędziny w związku komunalnym ds. wodociągów i kanalizacji w Częstochowie, otrzymał 227 160,07 zł. Dzięki tak wysokim poborom, Militowski jest jednym z najlepiej zarabiających włodarzy w regionie.

Jego oświadczenie znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Doskonałe zarobki Pawła Militowskiego!”

 1. mieszkanka pisze:

  A proszę sprawdzić oświadczenie Bajorowej ma dwa domy, dwa mieszkania, pole działki jeszcze przyszła chapać z naszych podatków jak jej nie wstyd!!!!! Militowski ma dużo za dużo to zakrawa na kpiny ile on zarobił, ciekawa jestem co powie biednym wyborcom, którzy nie mają zapłacić za wywóz śmieci. Po prostu ich nie stać płacić tak wysokich stawek, bo mają do wyboru kupić drogi chleb żeby żyć, czy zapłacić podatki i wywóz śmieci. Dobrała się kasta i łowią ile się tylko da. Powinno im być tak zwyczajnie wstyd przecież to my ich wybraliśmy. Tragedia w naszej gminie.

  13
 2. mieszkaniecrudnik pisze:

  Ale nie przesadzajmy. Po 1 ambitny człowiek po 40tce , który w życiu obejmował różne stanowiska, ciezko pracował bo nei można mu tego odmówić, on jest w pracy kiedy wy już leżycie przed tv i żrecie kiełbase, więc taki człowiek jak on zwykle ma ten dom, często rodzice coś tam dali w spadku albo pomogli w budowie. Wiec to wg mnie NORMALNE że ma taki a nie inny stan posiadania. Natomiast po 2, i nie mówie teraz o Panie Wójcie tylko o dużej ilosci oświadczeń majątkowych innych osób z Częstochowy i okolic, sprawdźcie jak kłamią w tych oświadczeniach, JAKIE ZANIŻONE KWOTY MIESZKAŃ I DOMÓW PODAJĄ, DZIAŁKI W CENIE KAWAŁKA LASU, może waszmość autor tego tekstu o tym napisze? Czy sie bedzie bał że mu ktoś łep przetrąci ?? A po 3 to tacy różni “urzędnicy” j.w. przecież mają pochowane, poprzepisywane na innych członków rodziny czy gotówkę poukrywaną, więc autor zamiast sie tego Pawła czepiać da mu już spokój i może o takich sprawach napisze, bo to ważniejsze sprawy i na grubsza skalę. Sam znam jednego takiego blondaska, gdzie się wujkowi w nocy zeszło a działki na niego były i podobno notariusz szybciutko przepisywał, no sami wiecie co i jak 😉

  3
  10
 3. mieszkanka pisze:

  mieszkańcurudnik zobacz oświadczenia majątkowe innch wójtów i porównaj, wtedy zabieraj głos i broń Militowskiego.
  Takich pieniędzy nie zarobili niektórzy burmistrzowie o większej liczbie mieszkańców i większym terenie. Zobacz ile zarabiał Chmielarz i jak umiał rządzić, że nawet nadwyżkę pozostawił. Piszesz, że on ciężko pracuje i długo, czy widziałeś kiedyś, że był rano o danej godzinie w pracy, bo ja tego nigdy nie widziałam. Zadzwoń o godzinie otwarcia urzędu jego nigd nie ma.

  8
  3
 4. mieszkanka pisze:

  Jako klawisz ciężko pracował? jaki masz w tym interes, że go bronisz? może córunia lub synalek zostali zatrudnieni, bo tacy go bardzo bronią i wypisują niestworzone rzeczy. Zapytaj jak dbał o swojego ojca? Powinno mu być tak po ludzku wstyd żeby ojciec żebrał na chleb!!!!!! To jest wielki karierowicz i pies na pieniądze. W ogóle nie nadaje się na wójta i gospodarza gminy. Kasa mu przyćmiła rozum. Na niczym się nie zna nazatrudniał urzędników, rozdaje nasze pieniądze,
  jeszcze nigdy w życiu w urzędzie nie pracowało tylu urzędasów. Po co stworzył referaty żeby swoim rozdawć nasze podatki, powołał kierowników, bo musiał im się odwdzięczyć, za co sami sobie dopowiedzcie, bo my mieszkańcy wszystko wiemy na ten temat. Skończy się kadencja pociągniemy go do odpowiedzialności i rozliczymy.

  11
  • mieszkaniecrudnik pisze:

   Cóż, taki interes że sam ciężko w życiu pracowałem aby dorobić się tego co posiadam i cenię ludzi pracowitych. Nie doszukuj się fajtłapo powiązań, zarabiam więcej niż wójt, oceniam tylko jego zachowanie i działania. Ja nie znam jego ojca, nie wiem jaki był dla niego, a może sobie zasłużył, skąd wiesz? A takim jak ty, wiecznie nic nie pasuje, poukrywani za przedziwnymi nazwami kłapiecie swoimi tłustymi, ożartymi cukrem dziobami na forach, bo czujecie się bezkarni. Wykaż się odwagą i powiedz mu to w twarz, albo ogarnij sie, zamilcz i swoim postępowaniem pokaż co jesteś wart(a) !

   1
   10
   • sąsiad mieszkańcarudnik pisze:

    Zachodzę w głowę, dlaczego gminny buhaj prowadzi się niemoralnie i robi z gminy pośmiewisko !!!!!!

 5. mieszkanka pisze:

  Proszę cię nie ubliżaj nikomu za napisaną prawdę. Ja napisałam tylko prawdę. Uważam, że to co napisałeś to chyba o sobie. To co ja napisałam mozesz sprawdzić realnie. Myślę, że specjalnie nie posiadasz wykształcenia. po twoich dennych napisanych słowach. To jest rynsztok, tutaj powinni pisać ludzie na poziomie. Nikogo nie obrażać, a zanim napiszą niech sprawdzą z rzeczywistością. Chamstwo należy tępić.

  10
  1
 6. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Ponad 12 mln zł DŁUGU !!!
  Ponad 12 mln zł DŁUGU !!!
  Ponad 12 mln zł DŁUGU !!!

  Ponad 7.400 tys zł DEFICYTU !!!
  Ponad 7.400 tys zł DEFICYTU !!!
  Ponad 7.400 tys zł DEFICYTU !!!

  10
 7. koninlok pisze:

  spokojnie mieszkanko rudnik.napisali w Kurierze ze to jest wszystko dla dobra mieszkańców. Ja w to wieże bo ufam wujtowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *