bezchmurnie
26°
24°
piątek
Reklama
Doskonałe zarobki Militowskiego
28 sierpnia 2020 r. | 11:23
22

43-letni Paweł Militowski, mimo krytykowanego przez licznych mieszkańców zarządzania gminą, bardzo dobrze jako wójt gminy zarabia.

Militowski posiada 27 439,90 zł oszczędności, jest właścicielem dwóch domów za łącznie 470 000 zł. Posiada działkę za 80 000 zł.

Jako wójt i członek zarządu Związku Komunalnego ds. Wodociągów w ubiegłym roku zarobił 164 525,69 zł. Dodatkowo, otrzymał 800 zł z wodociągów.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Doskonałe zarobki Militowskiego”

 1. Mysliciel2 pisze:

  A, co na to wysoka Rada Gminy , w świetle Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie uposażenia pracowników samorządowych.
  Czy obniżyła wòjtowi pensje o 20% ?
  Jeśli nie , to dlaczego?

  27
  1
 2. Koniniok pisze:

  Tam nie ma na tyle odważnych ludzi????
  Może pani radna z Konina zainicjuje procedurę obniżenia pensji wòjtowi.!!
  Wówczas przekonamy się kogo interesy reprezentuje. !!
  Pani radno, czy wniosek o wykonanie planów kanalizacyjnych dla Konina przekazała pani wòjtowi. Prosimy okazać kopie wniosku z potwierdzeniem złożenia pisma!!!

  28
  1
 3. Marshall pisze:

  Chlopek taki zamyslony jakby nie wiedzial skad pieniadze a życie wziać ja w to sprawozdanie nie wieże. Biedaka z siebie robi 27tys moze i ma w banku, a w skarpecie lewizn z czego nikt go nie rozliczy bog wie ile ma. Dziwne ze Pan wójt auta nie posiada.. Albo wszystko na rodzine zapisane, a szanownemu panu brakuje od 1 do 1. Pogonic przy nastepnych wyborach razem z radnymi, slugami owego Pana!!

  22
  1
  • Mysliciel2 pisze:

   Ale wiesz, że posiadanie wiedzy o przestępstwie i nieprzekazanie jej organom ścigania także jest karane?

   1
   16
   • Mysliciel pisze:

    Pod warunkiem , że mamy do czynienia z wachlarzem czynów zabronionych określonych w art. 240 kodeksu karnego!!!
    Ciekawy masz nick….. Myśliciel2
    Wcale niekompatybilny z rozumem.
    Mylisz chłopcze prawo karne z prawem postępowania karnego art. 304 kpk
    Zanim się wypowiesz, spytaj najpierw specjalistę od prawa “common law”, co na ten temat sądzi.

    17
    1
    • Mysliciel pisze:

     Zapomniałem jednak, że sam nie mam pojęcia o czym piszę. Dodatkowo uwielbiam sam plusować wielokrotnie swoje komentarze z różnych urządzeń.
     Moje komentarze nie są nic warte, tak samo jak ja i praktycznie wszyscy, którzy tu komentują.

     1
     14
     • Mysliciel2 pisze:

      Widzisz myśliciel raz piszesz tak , drugi raz temu zaprzeczasz. To jest chorobą dwubiegunowa..Udaj się do lekarza.

      13
      2
 4. Marek pisze:

  No to teraz czekamy na podwyżkę wody i ścieków żeby było na wypłatę z wodociągów dla wójta. No jeszcze na zakładowy fundusz socjalny!

  18
  1
  • Mysliciel pisze:

   PUK PUK A kiedy wójt pracuje w wodociagach na umowe o pracę ,skoro cały dzień powinien spędzać w urzędzie.
   Czyżby zatrudniony był na nocne zmiany.??? PUK PUK

   18
 5. Jar pisze:

  Widziały gały co brały

  5
  13
 6. Jar pisze:

  Sam sie nie wybrał na wójta

  18
  3
 7. -Jar pisze:

  Sam też nie odejdzie dobrowolnie

  18
  1
 8. Mysliciel pisze:

  Jednak zgadzam się tutaj , że komentarze w kapitalny sposób przyszpiliły nasza podłość i pazerność.Pokazują nasze lekceważenie podatników. Ukazują nasze cwaniactwo oszustwa i zabawy za podatników kasę.
  No, ale jak opisał to w piękny sposób forumowicz Jar, “widziały gały co brały”
  Nawet podczas wyborów, nie musieliśmy się przemęcza, ani wypowiadać się na temat naszej wizji gminy. Nikt z obecnych na spotkaniach wyborczych nie zadał nam kandydatom na radnych żadnych pytań.Wybory, to był spacerek. A teraz nie wtrącajcie się i pozwólcie nam pracować. Myślimy dalej, co by tu jeszcze zrobić dla gminy… ?

  16
  2
  • Redziniak pisze:

   Czy ktoś wie o planowanych walkach kolejnych kochanek o względy samca alfa?
   Od dawna nie ma żadnych atrakcji rozrywkowych, bo kasa świeci pustkami, to może nagrać na monitoring bójki szarpaninę oraz wulgarne wyzwiska kolejnych samic !!!!!

   17
   1
 9. Nowik pisze:

  Co się stało ? W 2018 roku miał ponad 241 tyś. i 157 tyś na koncie a teraz 27 tyś na koncie i 164 tyś zarobku, to mu nawet na waciki nie starczy.

  16
  1
  • Lelum Polelum pisze:

   Nie bój nic. Sprawdź, ile wójt uzyskał naszej kasy z delegacji.Już jego były kolega w randze zastępcy sugerował, że wójt objechał dawno temu kule ziemską!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   10
   1
 10. Obserwator pisze:

  Nie no najlepiej, żeby wójt zarabiał 2600 brutto, siedział w gminie 7 dni w tygodniu od 7 do 20.
  Jeśli ktoś zazdrości zarobków niech startuje na stanowisko wójta.
  Niech każdy patrzy na swój portfel, a polityków, samorządowców itd rozlicza z czynów a nie z zarobków.

  3
  10
  • Mysłiciel2 pisze:

   A jakie to “czyny” przez te wiele lat popełnił wójt Militowski?
   O bójkach na dolnym holu, huczy już cały powiat!!!!!!!!!!!!!!!

 11. Wata cukrowa pisze:

  Nie cwaniakuj synuś. Patrzymy na portfel wójta, i patrzeć będziemy, bo to są nasze ciężko zapracowane pieniądze, Wójt obiecał publicznie, zanim jeszcze został wybrany, że będzie dbał o budżet gminy. Jak bardzo dba o ten budżet, widzimy bardzo dokładnie!!!
  Dodatkowo wójt odmawia udzielenia informacji publicznej, w jaki sposób wydaje nasze ciężko zapracowane pieniądze. Czy to jest normalne zachowanie osoby, która nie powinna mieć nic do ukrycia, a dysponuje pieniędzmi publicznymi?
  Takiego wójta ta gmina nigdy nie miała. Jeszcze żaden wójt, tak nie lekceważył mieszkańców gminy, odmawiając im udzielenia informacji o budżecie gminy. Przecież to są nasze pieniądze i chcemy wiedzieć na co są rozdysponowane!!!
  Dziennikarz wielokrotnie pytał wójta o niektóre działania ze środkami finansowymi. Widocznie jest coś na rzeczy i faktycznie wójt ma coś do ukrycia skoro tak wymownie wypina się na nas i nie pokazuje jak wydaje publiczny grosz..

  8
  1
 12. Obserwator pisze:

  Chyba nie zrozumiałeś mojej poprzedniej wypowiedzi…

 13. inż. pisze:

  Moi drodzy są zawody/stanowiska, na których miesięczny dochód znacznie przekracza 10 tys zł na rękę. Trzeba się tam wykazać wiedzą, zaangażowaniem, sprytem, tam się wykonuje wiele rzeczy każdego dnia, mnogość obowiązków generuje takie dochody. 90% z was lub więcej nie podołałoby takim obowiązkom. Dlatego wójt zarabia tyle, a wy 5x mniej. Dla mnie dochód 15-25tys miesięcznie to nic dziwnego, to kwota pozwalająca na wygodne życie, ale uzyskanie jej wiąże się z olbrzymim zaangażowaniem i dużą odpowiedzialnością. Często też trzeba mieć odpowiednie wykształcenie, okupione całymi latami zdobywania doświadczenia. dziękuję..

  2
  7
 14. WONG pisze:

  Zarobki ten pan ma bardzo wysokie. Być może “mnogość obowiązków” faktycznie “generuje” takie dochody. Nie moją sprawą jest ocenianie tego. Faktem jest natomiast to, że tak eksponowane stanowisko powinien piastować człowiek nieskazitelny, mądry, a przede wszystkim z dużą dozą empatii. Sterowanie samorządem to SŁUŻBA , a nie prowadzenie firmy nastawionej na zysk. Liczne przypadki “gnojenia” osób ( fachowców ) potrafiących samodzielnie myśleć i doskonale sprawować swoje obowiązki nie świadczą, aby była to osoba odpowiednia do kierowania gminą. Tak nie zachowują się osoby pracujące we wspólnocie mieszkańców. Działanie na zasadzie : ” kto nie z Mieciem, tego zmieciem” nie przynosi chluby. To tyle w temacie.

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *